Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Duba Konavoska – Kijevo 4:4 (1:3)

2.HMNL-jug | Duba Konavoska – Kijevo 4:4 (1:3)

U susretu 10.kola 2.HMNL-jug, Duba Konavoska i Kijevo su podijelili bodove odigravši 4:4! U iznimno uzbudljivom susretu gosti su imali rezultatsku prednost tijekom čitava susreta, da bi na koncu u poslijednjoj minuti ostali bez pobjede.
Na krilima raspolženog Perića gosti postižu 3 gola u 2 minute za velikih 0:3! Doimalo se tada da će momčad Danijela Rimca ostvariti novu pobjedu, no domaćin vrl brzo dolazi do smanjenja vodstva (1:3), a u ranoj fazi nastavka i do minimalnog zaostatka (2:3). Rezultat se nije mijenjao sve do same završnice, a onda dolazi do super-uzbudljivog scenarija. Svojim drugim zgoditkom Kalauz u 37.minuti zabija za 3:3, no s 3 prekršaja u 3 minute domaći daju Kijevu priliku iz kaznenog udarca s 10 metara što iskusni jurjević kažnjava golom za 3:4 u 39.minuti! Domaći tada bacaju sve karte u napad, a u poslijednjoj minuti Milković svojim drugim zgoditkom donosi veliku radost malobrojnim gledateljima. Kijevo je tako ostalo bez izuzetno bitna 2 boda u utrci za naslov prvaka, te nas bez sumnje očekuje izuzetno bitna utrka za 1.mjesto!

Mjeritelj vremena: Ivo Pavlić

DUBA KONAVOSKA: Mario Biočić, Antonio Tomić, Maro Kalauz, Marko Dadić, Nikša Milković, Ivan Kalauz, Romano Levanat, Nikša Kordić, Pero Ševo, Matej Nađ, Marko Grgurević, predstavnik kluba: Đuro Vitković

KIJEVO: Josip Sarić, Dejan Dodik, Ivan Jurjević, Mirko Jurjević, Zvonimir Šućur, Josip Radić, Antonio Perić, Petar Knežević, Antonio Maračić, trener: Danijel Rimac

STRIJELCI: 0:1 Perić (13′), 0:2 Perić (13′), 0:3 Perić (14′), 1:3 Milković (15′), 2:3 Kalauz (22′), 3:3 Kalauz (37′), 3:4 M.Jurjević (39′), 4:4 Milković (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Duba Konavoska 11 (5+6); Kijevo 7 (2+5)

Milković (26′), Nađ (35′), Dadić (38′), Kalauz (39′) – DUBA KONAVOSKA
Radić (35′) – KIJEVO

IGRAČ UTAKMICE: Antonio Perić (KIJEVO)

Square pobjedom nad Universitasom zaključio sjajnu jesen!

Dubrovački Square je u susretu poslijednjeg jesenskog kola nadigrao oslabljenu momčad splitskog Universitasa. Momčad Antuna …

Split porazom od Novog Vremena zaključio polusezonu za zaborav

U susretu 9.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je pobjedom na splitskim Gripama osvojilo naslov jesenskog …