Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Hajduk – Jezera 6:2 (3:2)

2.HMNL-jug | Hajduk – Jezera 6:2 (3:2)

Nakon teškog poraza u susretu 1.kola u Pločama (10:4), Hajduk je u dvoboju s Jezerima došao do prve ovosezonske pobjede. Momčad Pjera Malvasije u nastavku je slomila otpor gostiju na koncu upisavši uvjerljivu pobjedu.

Delegat: Miroslav Dugeč

HAJDUK: Gordan Kecojević, Luka Ugrin, Igor Šuljić, Joško Bučević, Ivan Gotovac (kap.). Boris Perković, Marko Mladin, Mladen Rožić, Ivor Šuljić, Vlado Rubelj, Ivan Mucić, trener: Pjer Malvasija

JEZERA: Ivan Fantov, Andrija Bakula, Marko Periš, Josip Jureta, Stipe Matov, Marin Goreta, Sebastian Lapov Mijatov (kap.), Ante Kosor, Stjepan Klarin, Marko Troskot, Danijel Ježina, Mario Mudronja, Ivan Milin, Krešimir Jajaš, trener: Kažimir Bračanov

STRIJELCI: 1:0 Rubelj (1′), 1:1 Troskot (4′), 2:1 Iv. Šuljić (6′), 2:2 Troskot (13′), 3:2 Gotovac (15′), 4:2 Rubelj (22′), 5:2 Mladin (31′), 6:2 Mladin (32′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Hajduk 7 (5+2); Jezera 7 (4+3)

ŽUTI KARTONI: Bakula (31′) – JEZERA

IGRAČ UTAKMICE: Gordan Kecojević (HAJDUK)

U susretu 2.kola 2.HMNL-jug susrele su se dvije momčadi koje su u premijernim nastupima zabilježile poraze. Hajduk je teško stradao na gostovanju u Pločama (10:4), dok su Jezera kod kuće poražena od Mejaša (2:6). Hjaduk je pak danas upisao prve ovosezonske bodove, dok su jezera još uvijek bez bodova.
Već u 1.minuti Hajduk je poveo golom Rubelja, no Troskot u 4.minuti vraća stvari na početak. U izjednačenom 1.poluvremenu novu je prednost domaćinu donio Ivor Šuljić, da bi Troskot novim pogotkom izjednačio rezultat, 2:2! Domaćin je na odmor ipak otišao s rezultatskom prednošću zahvaljujući golu Gotovca u 15.minuti za 3:2!
U nastavku se ipak nije igralo “gol za gol”. Domaćin je s nova 3 gola stekao veliku prednost koju mu je očuvao sjajan Kecojević na golu. Rubelj je u 22.minuti zabio za 4:2, da bi Mladin s 2 gola u 2 minute postavio konačan omjer još u 32.minuti. Do kraja se rezultat nije mijenjao, te je Hajduk na koncu ubilježio uvjerljivu pobjedu. U slijedećem kolu Hajduk će na gostovanje kod Mejaša, koji su sjajno ušli u sezonu te ih zasigurno čeka težak posao. Jezera će pak prve ovosezonske bodove tražiti kod kuće protiv Ustanika.

1.HMNL | Utakmicama 9.kola završava jesenski dio sezone!

Utakmicama 9.kola završava jesenski dio prvoligaške sezone! Glavnina dvoboja na rasporedu je danas, dok će …

Novo Vrijeme Apfel i Osredkar laureati Zajednice športskih udruga grada Makarske!

Na jučer održanoj svečanosti Zajednica športskih udruga grada Makarske dodijelila je godišnje nagrade za 2019.godinu, …