Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Hajduk u golijadi bolji od Mejaša, remi Torcide i Jezera

2.HMNL-jug | Hajduk u golijadi bolji od Mejaša, remi Torcide i Jezera

Jučer su odigrana tri susreta 17.kola 2.HMNL-jug! Nakon što su u petak pobjede na svom parketu ostvarili Šibenik 1983 i Murter, jučer je Kijevo slavilo protiv Geniusa, Hajduk je u gradskom derbiju bio bolji od Mejaša, dok su Torcida i Jezera podijelili bodove odigravši 3:3!
Torcida je protiv Jezera triput vodila, no otočani su se svaki put vraćali. U remiju 3:3 vrijedi izdvojiti dvostrukog strijelca Gudelj-Velagu kod domaćina, dok je isti učinak kod gostiju imao Kolega. Kijevo je na svom parketu nadigralo splitsku Torcidu, uz 4 gola Djak-Božića. Uzbudjivo je bilo u gradskom derbiju između Mejaša i Hajduka. Nakon ujednačenog prvog poluvremena, Hajduk u nastavku serijom zgoditaka dolazi do uvjerljive prednosti, a Mejaši su u završnim minutama tek ublažili poraz. Vrijedi spomenuti i povišene tenzije u samoj završnici susreta, gdje su kod domaćina isključeni Lončar, Ramadža i trener Čubelić.
Poslijednji susret 17.kolu na rasporedu je danas u Trogiru, gdje gostuje vodeći Olmissum.

17.KOLO

Split trijumfirao u Dubrovniku nakon produžetaka!

Split je ostvario veliku pobjedu u Gospinom polju u prvom susretu četvrtfinala doigravanja za prvaka …

Novo Vrijeme nadigralo Crnicu u prvom četvrtfinalnom dvoboju

U prvom susretu četvrtfinala doigravanja za prvaka Hrvatske, aktualni prvak Novo Vrijeme Apfel nadigrao je …