Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Heroji 2007 – Kijevo 4:0 (2:0)

2.HMNL-jug | Heroji 2007 – Kijevo 4:0 (2:0)

U susretu 2.kola 2.HMNL-jug Heroji su upisali prve drugoligaške bodove savladavši Kijevo rezultatom 4:0! Momčad Ive Podruga bila je znatno bolja, te je zasluženo ostvarila pobjedu.

Mjeritelj vremena: Grgo Birin

HEROJI 2007.: Marko Mihaljević, Filip Babac, Ivan Škugor, Iko Bašić, Mario Orlović, Toni Junaković, Marko Prolić, Krešimir Jajaš, Toni Famuković, Mihovil Ledenko, Franko Skočić, trener: Ive Podrug

KIJEVO: Srećko Mišković, Dejan Dodik, Ante Crnjac, Josip Radić, Ivan Džalto, Petar Knežević, Zvonimir Šućur, Josip Matić, Ante Palavra, Ivan Jurišić, Duje Ivković, Antonio Perić,  trener: Danijel Rimac

STRIJELCI: 1:0 Ledenko (18′), 2:0 Bašić (20′), 3:0 Škugor (28′), 4:0 Babac (36′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Heroji 7 (4+3); Kijevo 8 (5+3)

ŽUTI KARTONI: Bašić (21′), Škugor (35′) – HEROJI 2007.; Radić (16′), Perić (22′) – KIJEVO

IGRAČ UTAKMICE: Ivan Škugor – HEROJI 2007

U susretu 2.kola 2.HMNL-jug Heroji su pred oko 100 gledatelja u svojoj dvorani pobjedili favorizirani Kijevo, te upisali prve ovosezonske bodove. U početku smo gledali borbenu utakmicu u kojoj su se teško stvarale prilike i jasno je bilo da onaj tko zabije prvi gol, da će biti u velikoj prednosti. U 7.minuti Herojima se ozljedio ponajbolji igrač Orlović, ali to nije nimalo omelo domaćina. Nedugo zatim bilježimo prve prilike domaćina koje nisu uspjeli realizirati Babac i Škugor. U 18.minuti domaćini su izveli prekršaj s lijeve strane povratnom loptom na Ledenka, koji s 11 metara pogađa na oduševljenje publike za vodstvo 1:0! Kad su svi mislili da će se s tim rezultatom otići na odmor, u zadnjim sekundama poluvremena dugu loptu je primio Bašić na 6 metara od gola, oslobodio se svog čuvara i u posljednjoj sekundi pogodio za još jednu erupciju domaćih- 2:0!
U 2.poluvremenu domaćini su se svjesno povukli prepustivši igru gostima, te na taj način vrebajući priliku iz kontre. U 28.minuti Škugor se sam izborio za loptu s lijeve strane na protivničkoj polovici i svladao gostujućeg vratara za sada već velikih 3:0! U 32.minuti Škugor je još jednom osvojio loptu, te krenuo sam prema protivničkim vratima, a u izglednoj situaciji dodaje Junakoviću, koji ne posprema loptu u prazna vrata, već mu ona bježi u gol-aut. Pokušali su se gosti vratiti u igru igrajući s igračem-vratarom, ali ni u takvoj igri nisu stvorili priliku pred vratima domaćina. U 36.minuti Babac je osvojio loptu na protivničkoj polovici i u situaciji 1 na 1 zabija pored Miškovića za konačnih 4:0!
Apsolutno zaslužena pobjeda za momčad Ive Podruga. Apsolutno su nadigrali goste iz Knina, koji tijekom cijelog susreta nisu stvorili ni jednu ozbiljniju priliku. Nakon njihovog blijedog izdanja u 1.kolu, vidjeli smo skroz drugačiju sliku ekipe, te s nestrpljenjem čekamo njihov sraz sa Geniusom u idućem kolu. S druge strane i u Kijeva smo vidjeli dva lica ekipe. Nakon dobre igre i pobjede u 1.kolu, uslijedilo je prizemljenje u Vodicama. U idućem kolu u Knin dolazi Ustanik, koji igra preporođeno pod vodstvom Nikole Tomičića, te nas svakako čeka uzbudljiv susret u derbiju 3.kola.

Poznato svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka

Poznato je svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Danas je popis 16 …

Square pobjedom nad Crnicom zasjeo na vrh ljestvice!

U izuzetno uzbudljivom susretu Square je slavio protiv Crnice rezultatom 6-5, čime je momčad Antuna …