Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Jezera – Torcida 2:2 (1:0)

2.HMNL-jug | Jezera – Torcida 2:2 (1:0)

U susretu 7.kola 2.HMNL-jug Jezera i Hajduk su na Murteru podijelili bodove odigravši 2:2! U uzbudljivoj utakmici Jezera su nakon prvih 20 minuta imali minimalnu prednost, da bi do boda došli golom u poslijednjoj minuti igrom s golmanom-igračem.
Jezera su povela golom Kresovića iz polukontre u 7.minuti, a na rasplet smo čekali sve do završnnice susreta. Torcida najprije u 32.minuti golom Bošnjaka iz polukontre dolazi do izjednačenja, a 3 minute kasnije dolazi i do vodstva. Udarac Bačića iz akumulacije vratar Baričić odbija, no odbijenu loptu Bačić zabija za 1:2! No ipak, gosti ne uspijevaju sačuvati prednost do kraja susreta. Igrom s golmanom-igračem Jezera golom Karla Klarina dolaze do 2:2, trećeg remija u nizu!
Jezera su tako i dalje neporažena momčad, no ovo im je već četvrti remi u 7 odigranih susreta. S druge strane, Torcida je nakon pobjede protiv Murtera u 1.kolu propustila ostvariti novu pobjedu u istoj dvorani. No nakon prošlotjednog remija s Hajdukom, Torcida je još jednom pokazala da može računati na bodove protiv favoriziranih momčadi.

Mjeritelj vremena: Nikša Pirjak

JEZERA: Rafael Baričić, Marko Periš, Karlo Klarin, Danko Bračanov, Sebastijan Lapov-Mijatov, Lovre Kresović, Ivan Perica, Dino Kulušić, Frane Fatović, Stjepan Klarin, Damjan Pirjak, trener: Kažimir Bračanov

TORCIDA: Damjan Odisej Vranjković, Slobodan Gudelj-Velaga, Marko Dubovac, Duje Bačić, Duje Koceić, Luka Muše, Marko Bošnjak, Ante Moro, Marc Anton Niklas Krause, Julian Alexander Kaufman, Ivan Berač, Mate Kapitanović, predstavnik kluba: Mario Grubić

STRIJELCI: 1:0 Kresović (7′), 1:1 Bošnjak (32′), 1:2 Bačić (35′), 2:2 K.Klarin (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Jezera 8 (2+6); Torcida 8 (3+5)

Fatović (30′), Perica (33′), S.Klarin (35′), Pirjak (38′) – JEZERA
Bačić (34′), Dubovac (38′), Bošnjak (40′) – TORCIDA

CRVENI KARTON: Marko Periš (38′) – JEZERA

VIDEO | Universitas u svom stilu predstavio momčad za novu sezonu

Splitski Universitas cijelog je ljeta u tišini radio pripremajući se za novu sezonu. Mnogi su …

U19 | Španjolska prejaka, Hrvatskoj srebro za povijest

Španjolska je prvak Europe u uzrastu do 19 godina! U finalnom susretu Španjolci su bili …