Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Mejaši – Hajduk 4:6 (0:4)

2.HMNL-jug | Mejaši – Hajduk 4:6 (0:4)

U susretu 3.kola 2.HMNL-jug Mejaši su neočekivano prosuli prve ovosezonske bodove. Hajduk je u solinskoj dvorani na Bilankuši slavio rezultatom 4.6!

Delegat: Miroslav Dugeč

MEJAŠI: Ivan Prusac, Ivan Vidošević, Damir Znaor, Ante Peša, Mario Jakovljević, Mate Olujić, Matija Petar Simunić, Jakov Šarić, Ivan Jurjević, Ante Ramadža, Đemal Nasup, Marin Musinov (kap.), trener: Krešimir Čubelić

HAJDUK: Gordan Kecojević, Luka Ugrin, Igor Šuljić, Joško Bučević, Ivan Gotovac (kap.). Boris Perković, Vlado Rubelj, Mladen Rožić, Ivor Šuljić, trener: Pjer Malvasija

STRIJELCI: 0:1 Rubelj (4′), 0:2 Rožić (16′), 0:3 Ig.Šuljić (19′), 0:4 Iv.Šuljić (19′), 1:4 Znaor (22′), 2:4 Musinov (29′), 3:4 Ramadža (30′), 4:4 Nasup (33′), 4:5 Ig.Šuljić (38′), 4:6 Kecojević (40′)

IGRAČ UTAKMICE: Igor Šuljić (HAJDUK)

U prvom susretu 3.kola 2.HMNL-jug Mejaši su u solinskoj Bilankuši ugostili Hajduk. Zbog tehničkih problema susret se nije odigrao u dvorani na Mejašima, no i na nautralnom terenu splitski je “div iz predgrađa” bio favorit protiv Hajduka. Ipak, nakon 2 pobjede u gostima, Mejaši su bodove izgubili kad se tome malotko nadao. Već lani je Hajduk iznenadio Mejaše pobjedom u gostima, no ove su sezone Mejaši u osnaženom sastavu zasigurno jedan od favorita za naslov prvaka, pa se posrtanje kod Hajduka tretira kao veliko iznenađenje. Već nakon prvih 20 minuta Hajduk je napravio velik posao prema konačnom cilju. Golom Rubelja poveo je Hajduk već u 4.minuti, da bi Rožić u 16.minuti postavio 0:2! U završnici poluvremena braća Šuljić donose Hajduku velikih 0:4 na odmoru. Mnogi su tada pomislili da je susret rješen, no Mejaši se vraćaju u igru. Rani gol Znaora trasirao je put prema povratku, a Musinov, Ramadža i Nasup vratili su stvari an početak. Nakon povratka iz 0:4 sigurno je da su Mejaši bili u izvjesnoj prednosti, no u završnici susreta Hajduk ipak dolazi do punog bodovnog plijena. Upravo su dva junaka susreta presudila Mejašima. Igor Šuljić je zabio za 4:5, a sjajni vratar Kecojević zapečatio je sudbinu Mejaša golom u poslijednjoj minuti za konačnih 4:6!
Hajduk je tako upisao drugu pobjedu u nizu, te prepun samopouzdanja ide na neugodno gostovanje u Metković, gdje su upravo Mejaši slavili prošlog tjedna. mejaši će pak povratak na pobjedničke staze tražiti u novom gradskom derbiju, kada idu u goste Ustaniku.

O nama Marija Šimac

1.HMNL | Utakmicama 9.kola završava jesenski dio sezone!

Utakmicama 9.kola završava jesenski dio prvoligaške sezone! Glavnina dvoboja na rasporedu je danas, dok će …

Novo Vrijeme Apfel i Osredkar laureati Zajednice športskih udruga grada Makarske!

Na jučer održanoj svečanosti Zajednica športskih udruga grada Makarske dodijelila je godišnje nagrade za 2019.godinu, …