2.HMNL-jug | Murter – Genius 3:3 (0:0)

U susretu 6.kola 2.HMNL-jug Murter i Genius su podijelili bodove bodove odigravši 3:3! Bio je to susret pun preokreta. Svakako vrijedi istaknuti da su gosti nastupili znatno oslabljeni, bez kapetana Joška Gorete koji je isključen u prošlotjednom dvoboju s Crnicom, te najboljeg igrača Josipa Božinovića.
Nakon prvih 20 minuta bez golova, u nastavku su uslijedila uzbuđenja. Murter je poveo, da bi gosti u naredne 2 minute s 2 gola došli do preokreta. Serija se nastavlja i u naredne 2 minute, kada domaći dvaput zabijaju za novo vodstvo, 3:2! Nakon toga su dugo mreže mirovale, da bi bod gostima u poslijednjim sekundama susreta donio Olujić zabivši za konačnih 3:3! U utakmici sa 6 postignutih zgoditaka imamo 6 različitih strijelaca, a svakako vrijedi istaknuti raspoloženog vratara gostiju Joška Rogića koji je najzaslužniji što je njegova momčad Murter napustila neporažena.

Mjeritelj vremena: Željko Jurica

MURTER: Marin Stojkić, Deni Kolega, Andrija Bogdanović, Marko Troskot, Jakov Mudronja, Šimun Popov, Davor Jezidžić, Ivan Mandić, Toni Katalinić, Frane Lipotica, Krešimir Zrilić, Ante Ramadža, Toni Čurčija, predstavnik kluba: Toni Juraga

GENIUS: Joško Rogić, Ante Vukić, Goran Smoljo, Andro Radostić, Karlo Trumbić, Antonio Plenča, Mate Olujić, Hrvoje Giljanović, Frane Ercegović, trener: Jozo Pavić

STRIJELCI: 1:0 Bogdanović (24′), 1:1 Smoljo (25′), 1:2 Vukić (26′), 2:2 Mudronja (27′), 3:2 Kolega (28′), 3:3 Olujić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Murter 7 (4+3); Genius 8 (5+3)

ŽUTI KARTONI: Kolega (10′), Mandić (12′), Bogdanović (25′) – MURTER; Smoljo (11′) – GENIUS

IGRAČ UTAKMICE: Joško Rogić (GENIUS)

Despotović: “Bilo je prekrasno u Dubrovniku i žao mi je što odlazim.”

Kao što smo vam već jučer pisali, Frane Despotović više nije trener dubrovačkog Squarea te je postao trener talijanskog …

Teo Strunje: “Favoriti smo, no svjesni smo snage Olmissuma.”

Nakon što smo ranije danas objavili razgovor s trenerom Olmissuma Dujom Maretićem, vrijeme je za …