Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Murter – Ustanik 3:3 (0:2)

2.HMNL-jug | Murter – Ustanik 3:3 (0:2)

Murter i Ustanik su podijelili bodove odigravši 3:3! Rezime je to susreta 3.kola 2.HMNL-jug odigranog na Murteru u kojem je domaćin s 2 gola u poslijednjoj minuti izbjegao novi prvenstveni poraz.
Nakon iznenađujućeg domaćeg poraza od Torcide i debakla na prošlotjednom gostovanju u Kninu, Murter je za dlaku izbjegao novi poraz. momčad koja je najavljena kao pretendent na visok plasman već nakon 2 kola smijenila je trenera Silova, a novi poraz izbjegnut je zahvaljujući Anti Ramadži koji je u poslijednjoj minuti postigao 2 gola u igri s golmanom-igračem. Ustanik je imao sve u svojim rukama; prednost 0:2 na poluvremenu, te 1:3 do poslijednje minute, no na koncu su se splitski “crni” morali zadovoljiti s bodom. Prvi je to gubitak bodova za Ustanik koji je u prva dva kola slavio na Gripama protiv Dube Konavoske i Crnice.

Mjeritelj vremena: Đino Talevski

MURTER: Marin Stojkić, Danijel Bešlić, Toni Katalinić, Andrija Bogdanović, Marko Troskot, Jakov Mudronja, Šimun Popov, Davor Jezidžić, Ivan Mandić, Frane Lipotica, Krešimir Zrilić, Ante Ramadža, trener: Toni Juraga

USTANIK: Robert Zovko, Marijan Milas, Duje Šalov, Frano Silić, Marin Mikulić, Ante Sočo, Ivan Krešimir Caktaš, Tomislav Vučemil, Mijo Perić, Bruno Šprlje, Marko Bejo, Nenad Lukin, Anthony Razmilić, Nediljko Lešina, trener: Alen Delpont

STRIJELCI: 0:1 Silić (9′), 0:2 Sočo (20′), 1:2 Mudronja (27′), 1:3 Bejo (34′), 2:3 Ramadža (40′), 3:3 Ramadža (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Murter 3 (1+2); Ustanik 9 (6+3)

ŽUTI KARTONI: Sočo (19′), Lukin (25′) – USTANIK

IGRAČ UTAKMICE: Ante Ramadža (MURTER)

2.HMNL-zapad | Futsal Pula i Jesenje podijelili bodove u derbiju!

U derbiju 6.kola 2.HMNL-zapad Futsal Pula i Jesenje su u dvorani “Mate Parlov” podijelili bodove …

VIDEO | Novo Vrijeme na otvaranju turnira poraženo od Sportinga

Na otvaranju turnira Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka u ruskom Tyumenu, hrvatski prvak Novo …