Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Nove pobjede Olmissuma i Kijeva, Genius opet poražen!

2.HMNL-jug | Nove pobjede Olmissuma i Kijeva, Genius opet poražen!

Jučer su odigrana prva 3 susreta 2.kola 2.HMNL-jug! U gradskom derbiju na splitskim Gripama prvu ovosezonsku pobjedu ostvario je Hajduk koji je slavio protiv Geniusa rezultatom 8:4! Nakon domaćeg poraza od Kijeva u 1.kolu, Genius je još jednom ostao bez bodova, što zasigurno nije u skladu s ambicijama momčadi uoči početka sezone. Kijevo je pak novu pobjedu ostvarilo kod kuće protiv Heroja. Kninjani su skromno ušli u ovu sezonu, no nakon 2 odigrana kola dojam je da oslabljeni kijevo za opstanak ne treba strahovati. U derbiju kola Olmissum je ostvario novu pobjedu. Na svom parketu momčad Ivice Osibova slavila je protiv Jezera preokrenuvši zaostatak 1:2 u pobjedu 3:2.

Fotografija MNK Hajduk Split.

HAJDUK – GENIUS  8:4 (4:1)
STRIJELCI: 0:1 Caktaš (6′), 1:1 Andrijašević (15′), 2:1 Roso (15′), 3:1 Andrijašević (15′), 4:1 Laura (20′), 5:1 Vrdoljak (22′), 6:1 Roso (24′), 7:1 Vrdoljak (26′), 7:2 Đikić (34′), 7:3 Đikić (36′), 7:4 Olujić (40′), 8:4 Vrdoljak (40′)

U super-efikasnom susretu Hajduk je slavio protiv Geniusa rezultatom 8:4! Genius je poveo u 6.minuti golom Caktaša, no u 15.minuti Hajduk postiže čak 3 zgoditka i dolazi do velikog preokreta. Dva gola Andrijaševića, te jedan Rose za 3:1 domaćina, da bi pred odlazak na odmor Laura iz akumulacije zabio za velikih 4:1! U nastavku je domaćin vrlo brzo definitivno prelomio susret. Raspoloženi Vrdoljak dvaput je zabio, uz još jedan gol Rose, čime Hajduk dolazi do nedostižnih 7:1 nakon samo 6 minuti igre u nastavku. Gosti su do kraja preko Đikića i Olujića ublažili poraz, da bi Vrdoljak na isteku vremena svojim trećim zgoditkom postavio konačan omjer, 8:4!

KIJEVO – HEROJI 2007  3:0 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Knežević (6′), 2:0 Šućur (14′), 3:0 Knežević (38′)

Nakon uvjerljive pobjede u gostima kod Geniusa, Kijevo je nove bodove upisalo kod kuće protiv uvijek neugodnih Heroja iz Vodica. Momčad Nenada Hladnića odigrala je još jednu srčanu utakmicu i zaslužila nove bodove. Dvostruki strijelac bio je Knežević uz još jedan zgoditak Šućura za na koncu zasluženu pobjedu, 3:0! Nakon najava borbe za opstanak uoči početka sezone, znatno oslabljena momčad Kijeva nakon 2 odigrana kola ima maksimalan bodovni učinak, te s vrha ljestvice gleda na ostatak drugoligaške karavane.

Fotografija MNK Olmissum.

OLMISSUM – JEZERA  3:2 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Gotovac (10′), 1:1 Junaković (11′), 1:2 S.Klarin (31′), 2:2 M.Kolobarić (34′), 3:2 Pavičić (37′)

Derbi kola opravdao je očekivanja. Olmissum je u dvorani na Ribnjaku tijesno slavio protiv Jezera, te pobjedom 3:2 ostvario nova 3 boda. Nakon prvih 20 minuta rezultat je bio neodlučen. Gotovac je u 10.minuti doveo domaćina u vodstvo, no već u slijedećoj minuti Junaković vraća stvari na početak. rezultat se nije mijenjao sve do sredine nastavka kada Stjepan Klarin donosi prednost gostima, 1:2! No ipak, domaći su na koncu sretno i spretno došli do pobjede. Kolobarić i Pavičić potpisnici su zgoditaka za konačnih 3:0 kojim Omišani zadržavaju maksimalan bodovni učinak nakon 2 odigrana kola.

Novo Vrijeme Apfel spremno za Elitnu rundu Lige prvaka!

Novo Vrijeme Apfel je spremno za nastup u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka! Danas …

2.HMNL-jug | Mejaši bolji od Hajduka, Kijevo nadigralo Genius!

Jučer su na splitskim Gripama odigrana dva susreta 6.kola 2.HMNL-jug! Mejaši su u gradskom derbiju …