Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Odigrani prvi susreti 3.kola, Hajduk slavio u Vodicama!

2.HMNL-jug | Odigrani prvi susreti 3.kola, Hajduk slavio u Vodicama!

Danas su odigrani prvi susreti 3.kola 2.HMNL-jug. Jezera su na svom parketu slavila protiv Torcide (3:2), a domaću pobjedu ostvario je i Murter koji je bio uvjerljiv protiv Mejaša (8:3). U najzanimljivijem dvoboju večeri Hajduk je slavio na neugodnom gostovanju u Vodicama porazivši Heroje 2007 rezultatom 2:3! Sigurno je zanimljivo spomenuti da su se dvoboji na Murteru odigravali u istom terminu.
U nastavku Vam donosimo pregled odigranih susreta.

HEROJI 2007 – HAJDUK  2:3 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 Laura (3′), 0:2 Laura (12′), 0:3 Tešija (16′), 1:3 Orlović (21′), 2:3 Bašić (26′)

Zanimljiv je bio dvoboj odigran u Vodicama gdje je Hajduk slavio porazivši Heroje rezultatom 2:3! Splićani su velik dio posla obavili u prvih 20 minuta koje su okončali velikom prednošću, 0:3! Laura je već u 3.minuti doveo Hajduk u vodstvo, a u 12.minuti isti igrač povećava vodstvo gostiju. Golom mladog Tešije u 16.minuti Hajduk dolazi do velike prednosti (0:3), no u nastavku se domaći vraćaju. Orlović je već u prvoj minuti zabio za 1:3, a kada je Bašić u 26.minuti doveo domaće do minimalnog zaostatka mnogi su očekivali potpuni preokret domaćih. No do kraja se mreže nisu tresle. Gosti su uspješno odolijevali napadima domaćina, te su na koncu ostvarili veliku pobjedu.

Fotografija MNK Hajduk Split.

JEZERA – TORCIDA  3:2 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Kulušić (8′), 1:1 Bačić (15′), 2:1 S.Klarin (25′), 3:1 S.Klarin (32′), 3:2 Bikić (33′)

Jezera su protiv Torcide ostvarila drugu ovosezonsku pobjedu, ostavivši Splićane i dalje bez osvojenog boda nakon 3 odigrana kola. Poveli su domaći golom Kulušića u 8.minuti, da bi se na odmor otišlo s neodlučenim ishodom zahvaljujući golu Bačića iz 15.minute. U nastavku se u igrača odluke prometnuo Stjepan Klarin koji je golovima u 25. i 32.minuti osigurao domaćinu nedostižnu prednost. Gosti su do kraja uspjeli tek smanjiti golom Bikića u 33.minuti, no ništa više od toga. Jezera su zasluženo ostvarila pobjedu, dok Torcidi ostaje nada da se uz ovakvi pristup može do bodova u narednim susretima.

MURTER – MEJAŠI  8:3 (5:0)
STRIJELCI: 1:0 Jamičić (4′), 2:0 Jelavić (7′), 3:0 Katalinić (11′), 4:0 Dragošević (19′), 5:0 Bogdanović (20′), 5:1 Buljan (25′), 6:1 Popov (25′), 7:1 Bogdanović (31′), 7:2 Kardum (37′), 8:2 Lovrić (38′), 8:3 Mašković (39′)

Murter je protiv Mejaša ostvario očekivanu pobjedu, te je splitski “Div iz predgrađa” poput gradskog rivala Torcide još uvijek bez osvojenog boda ove sezone. Domaći su u prvih 20 minuta praktički osigurali pobjedu, jer je već tada bilo jasno da će Splićani teško nadoknaditi velikih 5:0! Svakako vrijedi istaknuti da se čak 7 igrača domaćih upisalo u listu strijelaca. Murter je tako nakon uvodna dva remija u trećem kolu ostvario prvu ovosezonsku pobjedu, dok su Mejaši još uvijek bez osvojenog boda.

3.KOLO

Odigrana 3 kola juniorskog i kadetskog natjecanja na sjeveru

Natjecanje mladeži regije “Sjever” započelo je 25.studenog kao što smo pisali na našim stranicama. U …