Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Olmissum i Heroji jedini maksimalni nakon 2 kola

2.HMNL-jug | Olmissum i Heroji jedini maksimalni nakon 2 kola

Danas su odigrana preostala 4 susreta 2.kola 2.HMNL-jug! Nakon što su u petak u derbiju kola Heroji 2007 slavili protiv Geniusa (7:3), a Murter i Torcida remijem bez golova podijelili bodove, od 4 preostala susreta u njih čak 3 domaći su odnijeli bodove.
Pregled današnjih susreta donosimo u nastavku.

2.KOLO

HAJDUK – KIJEVO  4:3 (3:3)
STRIJELCI: 0:1 Šućur (6′), 0:2 ag-Jukić (13′), 0:3 Šućur (14′), 1:3 Vrdoljak (16′), 2:3 Klarić-Dračar (17′), 3:3 Orlović (19′), 4:3 Ratković (31′)

Hajduk je prve ovosezonske bodove osvojio velikim preokretom protiv Kijeva. Imali su Kninjani velikih 0:3 nakon 14 minuti igre, no Hajduk je do odmora izjednačio rezultat, da bi sredinom nastavka došao do gola vrijednog 3 boda. Kninjani su tako nakon 1.kola kada su kod kuće poraženi od Murtera upisali novi poraz, te će prve ovosezonske bodove tražiti u slijedećem kolu kada im u goste dolaze Heroji 2007.

OLMISSUM – JEZERA  9:2 (4:1)
STRIJELCI: 0:1 S.Klarin (6′), 1:1 Gotovac (9′), 2:1 M.Kolobarić (11′), 3:1 A.Juretić (18′), 4:1 Kustura (19′), 4:2 Šimat (25′), 5:2 Perišić (26′), 6:2 J.Juretić (29′), 7:2 Gotovac (30′), 8:2 J.Juretić (36′), 9:2 Pavičić (37′)

Olmissum je opravdao ulogu favorita i sukladno očekivanjima protiv Jezera na svom parketu ostvario novu pobjedu. Gosti su poveli golom Stjepana Klarina u 6.minuti, no do odmora su gosti stekli opipljivu prednost (4:1). U nastavku ponovno gosti prvi zabijaju, da bi Olmissum serijom od 5 zgoditaka došao do na koncu uvjerljive pobjede, 9:2!

KONOBA TOMIĆ – ŠIBENIK 1983  8:2 (4:2)
STRIJELCI: 1:0 Jakšić (2′), 1:1 Zekonjić (2′), 1:2 Zekonjić (8′), 2:2 J.Matulić (12′), 3:2 Jakšić (14′), 4:2 Jakšić (19′), 5:2 Terzić (26′), 6:2 Glavota (28′), 7:2 Jakšić (29′), 8:2 Bezmalinović (36′)

Konoba Tomić je u trećem međusobnom susretu ostvarila prvu pobjedu protiv šibenskog rivala. Nakon dva poraza u kvalifikacijama za popunu 2.HMNL-jug, Konoba Tomić je u solinskoj Bilankuši savladala momčad Andrije Bakule s uvjerljivih 8:2! Sredinom 1.poluvremena imali su Šibenčani prednost 1:2 ostvarenu golovima Zekonjića, no domaćin je do odmora preokrenuo rezultat (4:2), a do kraja susreta potpuno slomio protivnika. Vrijedi izdvojiti sjajan učinak jakšića koji je postigao 4 zgoditka!

Novo Vrijeme Apfel spremno za Elitnu rundu Lige prvaka!

Novo Vrijeme Apfel je spremno za nastup u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka! Danas …

2.HMNL-jug | Mejaši bolji od Hajduka, Kijevo nadigralo Genius!

Jučer su na splitskim Gripama odigrana dva susreta 6.kola 2.HMNL-jug! Mejaši su u gradskom derbiju …