2.HMNL-jug | Porto Tolero – Crnica 1:1 (1:1)

U derbiju kola 2.HMNL-jug, Porto Tolero i Crnica su podijelili bodove odigravši 1:1! Rezultat je to kojim na koncu ipak mogu biti zadovlojniji domaći, jer Crnica je većim dijelom susreta bila bolja momčad, propustivši velik broj izglednih prilika.

Mjeritelj vremena: Željko Vukić

PORTO TOLERO: Robert Zovko, Ilija Kuzman, Bruno Čavar, Matko Krilić, Josip Stjepanović, Marin Džeko, Petar Marević, Jure Korljan, Toni Šunjić, Josip Pear, Petar Nikolac, Ivan Markić, trener: Denis Malić

CRNICA: Rafael Baričić, Branimir Čačić, Mario Žumberac, Tony Junaković, Ivan Perica, Dragan Radman, Joško Žarković, Ante Mijat, Dragan Vuković, Dino Belakušić, Vinko Jurković, Niko Đaković, trener: Željko Silov

STRIJELCI: 1:0 Korljan (9′), 1:1 Vuković (15′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Porto Tolero 8 (4+4); Crnica 7 (3+4)

ŽUTI KARTONI: Baričić (27′), Vuković (40′) – CRNICA

CRVENI KARTON: Korljan (31′) – PORTO TOLERO

IGRAČ UTAKMICE: Robert Zovko (PORTO TOLERO)

U derbiju 5.kola 2.HMNL-jug, Porto Tolero i Crnica su odigrali 1:1! Prvi je to ovosezonski gubitak bodova za Crnicu, na bod na teškom gostovanju u Pločama zasigurno nije neuspjeh. Ipak, Crnica može žaliti za punim bodovnim učinkom, jer bili su ipak zatno bliži pobjedi. Najraspoloženiji pojedinac susreta bio je vratar domaćih Zovko koji je u nekoliko navrata sjajnim intervencijama spašavao svoj gol. Gosti su u nastavku propustili materijalizirati brojčanu prednost, nakon što je u 31.minuti isključen Korljan. Strijelac domaćih je u 31.minuti srušio Mijata u izglednoj situaciji za postizanje pogotka, te je opravdano isključen. I igri s igračem više Crnica je imala lijepe prilike, no Mijat i Radman nisu pokazali spretnost u realizaciji. Ostalo je na koncu 1:1, remi s kojim mogu biti zadovoljniji domaći, no i u Crnici nisu nezadovoljni bodom na neugodnom gostovanju u Pločama.
Crnica je nakon 5 odigranih kola jedina momčad u ligi bez poraza, a remi u Pločama im je prvi gubitak bodova u ovoj sezoni. Pločani su pak ovim remijem ostali na 3 boda zaostatka, a u slijedećem kolu čeka ih novi derbi kod Torcide. Crnica će oak na svom Baldekinu dočekati Jezera.

Kefa: ‘Nije lako vratiti se na parket nakon 3-4 mjeseca’

Odlukom Izvršnog odbora HNS-a, malonogometna sezona nastavlja se utakmicama 1.HMNL, dok je za drugoligaše natjecanje …

VIDEO | Zanimljivi gosti u studiju Dubrovačke televizije

Nakon što su prošlog ponedjeljka u studiju Dubrovačke televizije gostovali izvršni direktor HNS-a Marijan Kustić, …