Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Porto Tolero i Kijevo pobjedama zaključili 16.kolo

2.HMNL-jug | Porto Tolero i Kijevo pobjedama zaključili 16.kolo

U poslijednja dva susreta 16.kola 2.HMNL-jug, Porto Tolero i Kijevo su ostvarili nove pobjede, čime su se vratili na čelna dva mjesta ljestvice uoči međusobnog susreta u slijedećem kolu. Kijevo je očekivano slavilo na svom parketu protiv Mejaša, dok je Porto Tolero do pobjede za povratak na vrh ljestvice došao na gostovanju kod Torcide.

KIJEVO – MEJAŠI  8:2 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Šućur (13′), 2:0 Šućur (14′), 3:0 Jurjević (20′), 4:0 Šućur (21′), 5:0 Matić (25′), 6:0 Matić (29′), 6:1 Smoljo (33′), 6:2 Šarić (33′), 7:2 Šućur (37′), 8:2 Šućur (38′)

Kijevo je protiv Mejaša ostvarilo uvjerljivu pobjedu, a Šućur je s čak 6 postignutih zgoditaka ponovno zasjeo na vrh liste najboljih strijelaca lige. Čak do 13.minute čekali smo na prvi zgoditak, a onda Šućur s dva gola otvara seriju. Na koncu uvjerljivih i zasluženih 8:2 za nova 3 boda i korak bliže naslovu prvaka. Dojam je upravo kako je dvoboj s Porto Tolerom u slijedećem kolu ključan, jer pobjedom Kninjana u Pločama teško je za očekivati da bi momčad Danijela Rimca u poslijednjih 5 kola ispustila veliku priliku za povratak u prvoligaško društvo.

TORCIDA – PORTO TOLERO  2:5 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Krilić (6′), 1:1 Bačić (18′), 2:1 Olujić (26′), 2:2 Krilić (28′), 2:3 Domić (36′), 2:4 Pear (39′), 2:5 Domić (40′)

Porto Tolero se pobjedom u gostima kod Torcide vratio na vrh ljestvice. Pločani su susret odlučili u završnih 5 minuta kada Domić zabija za 2:3, da bi u završne 2 minute Pear i Domić potvrdili veliku pobjedu golovima za konačnih 2:5! Pločani su tako nastavili s odličnim igrama i rezultatima, a velik ih izazov očekuje u slijedećem kolu kada im u goste dolazi Kijevo. Pločani do kraja imaju još nekoliko zahtjevnih susreta, a uz spomenuti dvoboj mnogo bi se toga moglo odlučivati u 19.kolu kada im u goste dolazi Crnica. Svakako nas očekuje uzbudljiva završnica sezone u kojem će se prvak po svemu sudeći neće znati sve do poslijednjeg kola.

2.HMNL-Jug – 2016/2017

Pomlađena Hrvatska protiv Kine, Vijetnama i Nizozemske!

Hrvatska malonogometna reprezentacija danas je krenula na put u Kinu gdje sudjeluje na međunarodnnom turniru. …

Hrvatska reprezentacija na međunarodnom turniru u Kini

Hrvatska malonogometna reprezentacija ovog vikenda sudjeluje na međunarodnom turniru u Kini. Changshu je grad domaćin …