Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Raspoloženi strijelci u susretima 16.kola

2.HMNL-jug | Raspoloženi strijelci u susretima 16.kola

Čak 38 zgoditaka postignuto je jučer u prva 4 susreta 16.kola 2.HMNL-jug!
U prvom susretu Olmissum je na svom parketu remizirao protiv Torcide odigravši 2:2! Domaćin je dvaput vodio, no Splićani su se u oba navrata brzo vraćali. Bod Torcidi donosi Laura golom u 20.minuti, a isti je igrač isključen u 32.minuti, no gosti su propustili realizirati akumulaciju, kao i materijalizirati brojčanu prednost.
Jezera su nadigrala Kijevo rezultatom 6:1, nastavivši tako sa sjajnim proljetnim igrama. Dvostruki strijelci za otočane bili su Kresović i Kulušić.
Najefikasniji susret odigran je u Vodicama gdje su Heroji 2007 slavili protiv Trogira rezultatom 9:6 nanijevši momčadi Emila Kursana prvi poraz nakon 7.kola! Početak susret vodio je prema sigurnoj pobjedi domaćina. Heroji su predvođeni raspoloženim Orlovićem i Radmanom imali sigurnih 4:0, a kasnije i 6:1 početkom nastavka. No tada se bude Trogirani i od 7:2 dolaze do 7:6 u 38.minuti! No ipak, u uzbudljivoj završnici Radman s nova 2 zgoditka donosi Herojima novu pobjedu za konačnih 9:6!
Murter je na svom parketu slavio protiv Mejaša rezultatom 8:4! Susret je bio lišen rezultatske neizvijesnosti. Domaćin je u prvom poluvremenu stekao lijepu prednost i susret mirno priveo kraju. Dvostruki strijelci za Murter bili su Bugarija i Popov.
Danas su na rasporedu preostala dva susreta 16.kola u kojima Konoba tomić dočekuje genius, dok Šibenik 1983 gostuje kod Hajduka!

16.KOLO

Olmissum u svečarskom ozračju u dvoboju s Našicama

Nakon što je proteklog vikenda omiški Olmissum remijem na gostovanju kod Futsal Pule osigurao plasman …