Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Split Tommy II preokretom do trijumfa kod Jezera!

2.HMNL-jug | Split Tommy II preokretom do trijumfa kod Jezera!

U poslijednjem susretu 6.kola 2.HMNL-jug druga momčad Split Tommyja je slavila na gostovanju kod Jezera rezultatom 2:3! Mlada splitska momčad do trijumfa je došla preokretom u 2.poluvremenu. Momčad Duje Maretića gubila je 1:0 u 1.poluvremenu i 2:1 u nastavku, da bi s 2 gola u 2 minute došla do preokreta i vrijednog trijumfa.

JEZERA – SPLIT TOMMY II  2:3 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Perica (13′), 1:1 Kosor (15′), 2:1 S.Klarin (29′), 2:2 Vladović (32′), 2:3 Sekulić (33′)

Usprkos porazu Jezera su ostala na visokom 3.mjestu ligaškog poretka, no propustili su primaknuti se drugoplasiranom Universitasu na 3 boda zaostatka. Poraz od Splićana njihov je drugi ovosezonski poraz. S druge strane, Splićani su upisali drugu ovosezonsku pobjedu, te se s utakmicom manje nalaze u stabilnoj sredini ljestvice, a eventualnom pobjedom protiv Hajduka u zaostalom susretu 5.kola Splićani se mogu bodovno izjednačiti s Jezerima na diobi 3.mjesta!
U nastavku Vam donosimo sve rezultate 6.kola, te ligašku ljestvicu.

6.KOLO

Split Tommy protutnjao metropolom – potop Uspinjače!

Split Tommy je uvjerljivom pobjedom nad zagrebačkom Uspinjačom nastavio pozitivan niz, te se vratio na …

VIDEO | Square – Brod 035 5:3 (1:1)

U sinoć odigranom dvoboju 7.kola 1.HMNL Square je na svom parketu slavio protiv momčadi Brod …