Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Torcida i Kijevo uvjerljivi, Jezera slavila u Trogiru!

2.HMNL-jug | Torcida i Kijevo uvjerljivi, Jezera slavila u Trogiru!

Kompletirano je 7.kolo 2.HMNL-jug! Nakon što su još ranije pobjede ostvarili Murter, Olmissum i Heroji 2007, jučer su pobjede ostvarili Torcida, Kijevo i Jezera. Torcida je u gradskom derbiju nadigrala Genius, koji tako već 6 susreta u nizu ne zna za pobjedu. Dvostruki strijelci u uvjerljivoj pobjedi 6:2 za Torcidu su bili Gudelj-Velaga, Družijanić i Kuzmanić. Torcida je tako prekinula niz od 3 poraza, dok se agonija Geniusa nastavlja. U slijedećem kolu Genius ima priliku prekinuti negativan niz protiv Trogira, koji je još uvijek bez osvojenog boda. Kijevo je pak na svom parketu potpuno nadigralo Konobu Tomić, koja je u Knin došla u znatno oslabljenom izdanju. S 3 gola Šućura domaćin je na poluvremenu imao prednost 3:0, a u nastavku Kninjani nastavljaju puniti mrežu gostiju sve do velikih 10:0 u 36.minuti! Do kraja su gosti tek neznatno uljepšali rezultat, a Kijevo je proslavilo treću pobjedu u nizu. Trogir je i nakon 7.kola još uvijek bez pobjede. Momčad Emila Kursana poražena je na svom parketu od Jezera, u izjednačenom susretu koji je mogao otići i na drugu stranu. Repić i Legčević bili su dvostruki strijelci za domaćina, dok je isti učinak kod gostiju imao Kresović. Treća je to pobjeda Jezera u poslijednja 4 susreta, čime su “otočani” došli do stabilne sredine ljestvice.

7.KOLO

2.HMNL-istok | Odigrani susreti 6.kola

Odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-istok, a momčadi s vrha ljestvice ostvarile su očekivane pobjede. Brod …