Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Torcida i Kijevo uvjerljivi, Jezera slavila u Trogiru!

2.HMNL-jug | Torcida i Kijevo uvjerljivi, Jezera slavila u Trogiru!

Kompletirano je 7.kolo 2.HMNL-jug! Nakon što su još ranije pobjede ostvarili Murter, Olmissum i Heroji 2007, jučer su pobjede ostvarili Torcida, Kijevo i Jezera. Torcida je u gradskom derbiju nadigrala Genius, koji tako već 6 susreta u nizu ne zna za pobjedu. Dvostruki strijelci u uvjerljivoj pobjedi 6:2 za Torcidu su bili Gudelj-Velaga, Družijanić i Kuzmanić. Torcida je tako prekinula niz od 3 poraza, dok se agonija Geniusa nastavlja. U slijedećem kolu Genius ima priliku prekinuti negativan niz protiv Trogira, koji je još uvijek bez osvojenog boda. Kijevo je pak na svom parketu potpuno nadigralo Konobu Tomić, koja je u Knin došla u znatno oslabljenom izdanju. S 3 gola Šućura domaćin je na poluvremenu imao prednost 3:0, a u nastavku Kninjani nastavljaju puniti mrežu gostiju sve do velikih 10:0 u 36.minuti! Do kraja su gosti tek neznatno uljepšali rezultat, a Kijevo je proslavilo treću pobjedu u nizu. Trogir je i nakon 7.kola još uvijek bez pobjede. Momčad Emila Kursana poražena je na svom parketu od Jezera, u izjednačenom susretu koji je mogao otići i na drugu stranu. Repić i Legčević bili su dvostruki strijelci za domaćina, dok je isti učinak kod gostiju imao Kresović. Treća je to pobjeda Jezera u poslijednja 4 susreta, čime su “otočani” došli do stabilne sredine ljestvice.

7.KOLO

Crnica pobjednik četvrtog izdanja Kupa grada Šibenika!

Šibenska Crnica pobjednik je četvrtog po redu izdanja Kupa grada Šibenika! Tradicionalni je to turnir …