Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Torcida – Metković 6:3 (2:2)

2.HMNL-jug | Torcida – Metković 6:3 (2:2)

U susretu 7.kola 2.HMNL-jug Torcida je očekivano slavila protiv Metkovića rezultatom 6:3! Metkovci su bili ravnopravan protivnik u prvih 20 minuta, no domaćin je u nastavku slomio otpor gostiju i na koncu zasluženo osvojio nova 3 boda.

Mjeritelj vremena: Mate Grgurinović

TORCIDA: Damjan Odisej Vranjković, Marko Dubovac, Ivan Bezmalinović, Duje Bačić, Mirko Milaković, Antonio Juretić, Dean Banić, Ante Mijić, Josip Juretić, Antonio Juretić, Jurica Vodanović, predstavnik kluba: Gordan Šangut

METKOVIĆ: Miro Kužić, Marko Alimić, Domagoj Zubac, Matej Marević, Ivica Jerković, Domagoj Kešina, Ivan Pehar, Ivan Galov, Tomislav Miletić, Luka Putica, Marin Mataga, predstavnik: Zvonko Menalo

STRIJELCI: 0:1 Miletić (7′), 1:1 Bezmalinović (12′), 2:1 Bezmalinović (13′), 2:2 Putica (14′), 3:2 Grubelić (26′), 4:2 J.Juretić (31′), 5:2 Banić (34′), 5:3 Marević (36′), 6:3 Banić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Torcida 8 (4+4); Metković 8 (5+3)

ŽUTI KARTONI: Dubovac (28′) – TORCIDA; Zubac (31′) – METKOVIĆ

IGRAČ UTAKMICE: Ivan Bezmalinović (TORCIDA)

U susretu 7.kola 2.HMNL-jug Torcida je u 2.poluvremenu slomila otpor gostiju iz Metkovića i ostvarila novu pobjedu.
Poveli su gosti u 7.minuti kada je izigrana obrana Torcide, a Miletić izlazi sam pred vratara Vranjkovića i zabija za 0:1! U 12.minuti domaćin je izjednačio nakon što udarac izvana vratar gostiju odbija, a na odbivenoj lopti najbrži je Bezmalinović i zabija za 1:1! Minutu kasnije Torcida dolazi do vodstva. Mijić je lijepo na drugoj vratnici proigrao Bezmalinovića koji još jednom zabija za 2:1! No radost domaćina kratko je trajala jer već u slijedećoj minuti J.Juretić gubi loptu, a u kontri 2 na 1 Putica zabija za 2:2! Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, a do novog vodstva Torcida dolazi u 26.minuti! Iz kornera je odigrana visoka lopta za Grubelića koji prima loptu na prsi i s vrha kaznenog prostora zabija iz voleja za 3:2! U 31.minuti domaći iz kontre još jednom zabijaju, a strijelac je J.Juretić na asistenciju Bezmalinovića, 4:2! U 34.minuti Banić u kontri vara obrambenog igrača i vratara, te zabija u prazan gol za 5:2! Nadu gostima u 36.minuti vraća Marević zabivši u igri s golmanom-igračem za 5:3, no to je bilo sve od gostiju. Konačan omjer postavio je Banić na dodavanje A.Juretića u poslijednjoj minuti.
Torcida tako ostaje najbliži pratitelj vodećeg dvojca (Crnica i Ustanik), a u slijedećem ih kolu očekuje gradski derbi s Mejašima. Metković će pak bodove tražiti na svom parketu protiv Jezera.

O nama Marija Šimac

Josip Suton: “Splitu hvala na svemu, a Vrgorac je novi izazov!“

Josip Suton sredinom je srpnja predstavljen kao veliko pojačanje Vrgorca. Nakon dugih 9 sezona popularni …

Ivo Jukić nastavlja karijeru u nekadašnjem talijanskom prvaku!

Nakon epizode u belgijskom Mouscronu naš vratar Ivo Jukić vraća se u Italiju. Nekadašnji talijanski …