Početna | - Naslovna | 2.HMNL-sjever | Jesenje slavilo u Marofu, remi u derbiju Zagreb 92 i Bjelovara!

2.HMNL-sjever | Jesenje slavilo u Marofu, remi u derbiju Zagreb 92 i Bjelovara!

Odigrani su susreti 13.kola 2.HMNL-sjever, a veliku pažnju privlačila su dva derbija koja uvelike kroje vrh prvenstvene ljestvice. Jesenje je u susjedskom derbiju slavilo na gostovanju kod Novog Marofa, dok su Zagreb 92 i Bjelovar podijelili bodove odigravši 4:4. U derbiju začelja Otočac je nadigrao Futsal Karlovac rezultatom 7:1, dok još nije odigran dvoboj Raba i Siscie.
U nastavku Vam donosimo pregled odigranih susreta, te ligašku ljestvicu.

OTOČAC – FUTSAL KARLOVAC  7:1 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Banić (13′), 2:0 Eldić (20′), 3:0 Banić (28′), 4:0 Eldić (34′), 4:1 Veselić (36′), 5:1 Banić (39′), 6:1 Banić (40′), 7:1 Banić (40′)

U derbiju začelja Otočac je s uvjerljivih 7:1 porazio Futsal Karlovac. Domaina je do pobjede predvodio raspoloženi Banić koji je postigao čak 5 zgoditaka, a vrijedi spomenuti i Eldića koji je postigao dva zgoditka.

NOVI MAROF – JESENJE  2:5 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Švaljek (12′), 0:2 Švaljek (26′), 0:3 Presečki (27′), 1:3 Harmicar (32′), 1:4 Kovačec (34′), 2:4 Marić (35′), 2:5 Švaljek (40′)

U lokalnom derbiju Jesenje je u Novom Marofu slavilo protiv istoimenog domaćina rezultatom 2:5! Švaljek je u 12.minuti donoio prednost gostima, a isti je igrač u 26.minuti zabio za 0:2! Minutu kasnije Presečki zabija za 0:3, no domaćin golom Harmicara vraća rezultatsku neizvijesnost. Gosti su kontrolirali susret i na koncu upisali zasluženu pobjedu koju je u poslijednjoj minuti svojim trećim zgoditkom za konačnih 2:5 potvrdio Švaljek.

ZAGREB 92 – BJELOVAR  4:4 (1:3)
STRIJELCI: 0:1 Hajdarović (1′), 1:1 Spajić (2′), 1:2 Habalija (12′), 1:3 Tirić (18′), 1:4 Hajdarović (21′), 2:4 Mlinarić (26′), 3:4 Mlinarić (28′), 4:4 Gusković (38′)

U uzbudljivomm derbiju Zagreb 92 i Bjelovar su podijelili bodove odigravši 4:4, no ishod je to kojim u konačnici može biti zadovoljniji domaćin. Gosti su tijekom čitava susreta imali rezultatsku prednost, početkom nastavka i velikih 1:4, da bi na koncu u poslijednjoj minuti ostali bez punog bodovnog učinka. Dvostruki strijelci bili su Hajdarović za goste te Mlinarić za domaćina.  Svakako vrijedi spomenuti trenutak koji će se pokazati ključnim, gdje nakon iskljuenja Mlinarića u 34.minuti pri rezultatu 3:4, gosti nisu iskoristili brojčanu prednost, te su na koncu kanjeni golom u 38.minuti za konačnih 4:4.

TABLICA

Hrvatska s uvjerljivih 4:0 nadigrala Englesku!

Hrvatska futsalska reprezentacija uvjerljivo je slavila u prvom prijateljskom dvoboju na St.George’s Parku protiv domaćina …

UŽIVO | Engleska – Hrvatska

Hrvatska futsalska reprezentacija od 16 sati po lokalnom vremenu (17:00 sati u Hrvatskoj) na St.George’s …