Početna | - Naslovna | 2.HMNL-sjever | Uzbudljivo na startu proljetnog dijela sezone!

2.HMNL-sjever | Uzbudljivo na startu proljetnog dijela sezone!

Jučer su odigrani prvi susreti proljetnog dijela sezone 2.HMNL-sjever! Odigrana su 3 od ukupno 4 zakazana susreta. Lider Zagreb 92 je trebao gostovati u Lošinju, no otočani su odustali od natjecanja, tako da ćemo ovog proljeća imati “krnju ligu”. Ostaje za vidjeti kakva će biti odluka vodstva natjecanja, no za očekivati je da će se uvažiti svi rezultati jesenskog dijela sezone, dok bi se proljetni susreti Lošinjana trebali brisati iz rasporeda.
U nastavku Vam donosimo pregled odigranih susreta.

BJELOVAR – FUTSAL KARLOVAC  11:2 (4:0)
STRIJELCI: 1:0 Šiprak (13′), 2:0 Pleić (15′), 3:0 Cvitković (16′), 4:0 Cvitković (18′), 5:0 Pleić (21′), 6:0 Orač (22′), 7:0 Habalija (24′), 8:0 Gazilj (26′), 9:0 Popović (27′), 10:0 Hajdarović (28′), 11:0 Orač (32′), 11:1 Veselić (36′), 11:2 Strgar (39′)

U dvoboju Bjelovara i Karlovčana nije bilo većih uzbuđenja. Bjelovarci su ostvarili uvjerljivu pobjedu i zasjeli na vrh ligaške ljestvice. Na poluvremenu je bilo uvjerljivih 4:0, a u 8 minuta nastavka domaćin je do vrha napunio mrežu nemoćnih gostiju, koji su tek u završnici susreta s 2 zgoditka neznatno popravili dojam.

RAB – NOVI MAROF  7:3 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 Hučić (5′), 0:2 Marić (10′), 0:3 Šinjori (12′), 1:3 Beg (21′), 2:3 Beg (25′), 3:3 Belobrajdić (31′), 4:3 Lušić (32′), 5:3 Belobrajdić (35′), 6:3 Pičuljan (37′), 7:3 Belobrajdić (38′)

Pobjedničkoj seriji Novog Marofa došao je kraj. Na Rabu su “žuto-zeleni” imali velikih 0:3 na poluvremenu i ništa nije upućivalo na ovakav rasplet. No u nastavku je domaćin potpuno nadigrao goste i na koncu ostvario uvjerljivu pobjedu. Svakako vrijedi spomenuti trostrukog strijelca Belobrajdića, dok je Beg postigao gol manje.

SISCIA – JESENJE  7:2 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Jolić (6′), 2:0 Gršić (12′), 3:0 Cerjak (24′), 3:1 Lamot (31′), 4:1 Hamzagić (32′), 5:1 Hamzagić (33′), 6:1 Hamzagić (34′), 6:2 ag-Marović (36′), 7:2 Cerjak (38′)

Prvi ovosezonski poraz Jesenje su upisale u Sisku. Rasplet je to kojem se malotko nadao, tim više što je Siscia u 9 proljetnih kola upisala samo 2 pobjede, a branitelja naslova su kao domaćin ugostili u Sutinskim vrelima. Jesenje je pak u 9 jesenskih kola upisao 6 pobjeda i 3 remija. Presudnim se pokazalo razdoblje igre u drugom poluvremenu kada Hamzagić s 3 gola u 3 minute od 3:1 dovodi svoju momčad do nedostižnih 6:1!

Poslijednji susret 10.kola na rasporedu je u srijedu kada Petrinjčica na svom parketu dočekuje Otočac.

Hrvatska nadigrala San Marino u “predigri” za Češku!

Hrvatska futsalska reprezentacija na Rabu je nadigrala San Marino u prijateljskom dvoboju odigranom povodom 50-godišnjice …

Perišić i Pavić iz Crnice prešli u Olmissum!

Nikola Pavić i Stjepan Perišić više nisu igrači šibenske Crnice. Prvoligaš s Baldekina na svojim …