Početna | - Naslovna | 2.HMNL-zapad | Futsal Pula i Jesenje podijelili bodove u derbiju!

2.HMNL-zapad | Futsal Pula i Jesenje podijelili bodove u derbiju!

U derbiju 6.kola 2.HMNL-zapad Futsal Pula i Jesenje su u dvorani “Mate Parlov” podijelili bodove odigravši 2-2! Ishod je to koji je ove dvije momčadi ostavio bez ligaškog poraza ove sezone, te i dalje rame uz rame predvode prvenstvenu ljestvicu. Futsal Pula je povela u 17.minuti golom Peršića, no ne uspijeva prednost sačuvati do predaha. Gosti su uoči odlaska na odmor izjednačili golom Vidičeka. U nastavku gosti golom Pasaričeka dolaze do preokreta (1-2), no u 33.minuti gosti čine šesti akumulirani prekršaj, a Hoxha iz kaznenog udarca s 10 metara zabija za konačnih 2-2. Podjelom bodova na koncu mogu biti zadovoljni i jedni i drugi, a na koncu i Novi Marof koji je ostao tik iza vodećeg dvojca. Upravo će Novi Marof uvelike krojiti vrh ljestvice, jer već u slijedećem kolu u Novom Marofu gostuje Futsal Pula, a tjedan dana kasnije Jesenje dočekuje Novi Marof. Susreti su to koji će po svemu sudeći odlučiti koja će momčad na zimsku stanku s epitetom jesenskog prvaka.

FUTSAL PULA – JESENJE  2-2 (1-1)
STRIJELCI: 1-0 Peršić (17′), 1-1 Vidiček (20′), 1-2 Vidiček (25′), 2-2 Hoxha (33′)

TABLICA

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …

INTERVJU | Martina Španjol (predsjednica MNK Rab)

Žene u muškom futsalu nisu učestala pojava, no kada je žena na čelu jednog malonogometnog …