Početna | - Naslovna | 2.HMNL-zapad | Futsal Pula jedina s maksimalnim učinkom!

2.HMNL-zapad | Futsal Pula jedina s maksimalnim učinkom!

Odigrani su susreti 4.kola 2.HMNL-zapad nakon kojeg Futsal Pula ostaje usamljena na vrhu ljestvice kao jedina momčad s maksimalnim bodovnim učinkom. Prvi gubitak bodova Novi Marof je ostvario na Rabu, gdje je protiv istoimenog domaćina odigrao 5-5. Novi Marof je ostao bez pobjede u završnici susreta, kada domaćin u završnih 5 minuta od 2-5 dolazi do 5-5. Kiks Novog Marofa iskoristila je Futsal Pula koja je novu pobjedu ostvarila na neugodnom gostovanju u Otočcu. Imao je domaćin prednost 3-0 nakon 13 minuti igre, no gosti se do odmora vraćaju u igru, a u nastavku preokretom na krilima četverostrukog strijelca Barišića dolaze do pobjede. Preokretom je do pobjede došao i Bjelovar koji je zaostatak 2-1 s poluvremena u Sisku preokrenuo u pobjedu 3-2. Najuvjerljiviju pobjedu ostvarilo je pak Jesenje, koje je na gostovanju u Zagrebu slavilo s uvjerljivih 1-6.
Futsal Pula na vrhu ljestvice ima maksimalan bodovni učinak, a dva boda manje imaju Jesenje i Novi Marof koji su jednom remizirali. Već nakon četiri odigrana kola sasvim je jasno da u krugu te tri momčadi treba tražiti ovosezonskog prvaka.
U nastavku Vam donosimo više detalja o odigranim susretima, kao i ligašku ljestvicu nakon četiri odigrana kola.

4.KOLO

2.HMNL-istok | Odigrani susreti 6.kola

Odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-istok, a momčadi s vrha ljestvice ostvarile su očekivane pobjede. Brod …