2.HMNL-zapad | Jesenje poraženo na Rabu, Petrinjčica bolja od Siscie

Jučer su odigrana dva susreta 12.kola 2.HMNL-zapad. Petrinjčica je s 1-0 protiv Siscie povela već u 1.minuti, da bi nedugo zatim utakmica bila prekinuta zbog nedovoljnog broja gostujućih igrača. Petrinjčica je tako ostvarila drugu proljetnu pobjedu, no ostaje za vidjeti kojim će rezultatom biti registriran susret. U drugom odigranom susretu Rab je iznenadio Jesenje, te ih pobjedom udaljio od naslova prvaka i povratka u prvoligaško društvo. Junak Rabljana bio je kapetan i najbolji klupski strijelac Marko Ivče koji je u pobjedi 4-3 postigao tri zgoditka.
Danas su na rasporedu preostali susreti 12.kola. Futsal Pula gostuje u Zagrebu, dok se u derbiju kola sastaju Bjelovar i Novi Marof. U ovom kolu slobodan je Otočac.
U nastavku Vam donosimo više detalja o odigranim susretima, te ligašku ljestvicu.