Početna | - Naslovna | 2.HMNL-zapad | Odigrani susreti 3.kola

2.HMNL-zapad | Odigrani susreti 3.kola

Odigrani su susreti 3.kola 2.HMNL-zapad. Futsal Pula i Novi Marof jedine su momčadi s maksimalnim bodovnim učinkom. Pobjednički niz Novi Marof je nastavio protiv Bjelovara (4-2), u susretu u kojem su prednost 2-0 iz prvog poluvremena imali sve do same završnice, kada gosti golovima Đipala dolaze do izjednačenja, 2-2. No ipak, Novi Marof s dva zgoditka u poslijednjoj minuti dolazi do pobjede. Pobjednički niz Futsal Pula je nastavila protiv momčadi Zagreb 92 rezultatom 5-0, a po dva zgoditka postigli su Urošević i Lolić. Neporaženo je i Jesenje koje je u ovom kolu deklasiralo Rab s uvjerljivih 13-1, a Siscia je prve ovosezonske bodove osvojila uvjerljivo porazivši Petrinjčicu rezultatom 9-2.
U nastavku Vam donosimo pregled svih rezultata 3.kola, te ligašku ljestvicu.

3.KOLO

2.HMNL-istok | Odigrani susreti 6.kola

Odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-istok, a momčadi s vrha ljestvice ostvarile su očekivane pobjede. Brod …