Početna | - Naslovna | 2.HMNL-zapad | Prvi poraz Novog Marofa u Otočcu!

2.HMNL-zapad | Prvi poraz Novog Marofa u Otočcu!

Odigrana je glavnina susreta 6.kola 2.HMNL-zapad, a prve ovosezonske pobjede ostvarili su Rab i Otočac. Rab je u derbiju začelja slavio protiv Petrinjčice, koja je tako ostala kao jedina momčad bez osvojenog boda. Imali su Petrinjci prednost 1-3 na poluvremenu, no domaćin je u nastavku preokrenuo rezultat za premijernu ovosezonsku pobjedu. Otočac je pak mnoge iznenadio nanijevši prvi ovosezonski poraz Novom Marofu. U trećem jučer odigranom susretu Zagreb 92 je slavio protiv Siscie. Poslijednji susret 6.kola ujedno je i derbi kola u kojem se u srijedu sastaju Futsal Pula i Jesenje. Spomenimo i kako Futsal Pula večeras u dvoboju osmine-finala kupa dočekuje Split, zbog čega je i dvoboj s Jesenjem prolongiran za srijedu.
Više detalja o odigranim susretima, kao i prvenstvenu ljestvicu, donosimo u nastavku.

6.KOLO

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …

INTERVJU | Martina Španjol (predsjednica MNK Rab)

Žene u muškom futsalu nisu učestala pojava, no kada je žena na čelu jednog malonogometnog …