2.HMNL-zapad | Rab uvjerljiv, remi u derbiju Petrinjčice i Otočca!

Odigrani su prvi susreti 4.kola 2.HMNL-zapad!
Još u petak Rab je na svom parketu slavio protiv Zagreba 92, koji je tako nakon 4 odigrana kola još uvijek bez pobjede. Imali su gosti prednost 0:2 početkom nastavka, no domaćin do kraja postiže čak 8 zgoditaka i na koncu slavi uvjerljivu pobjedu. momčad Stjepana Bobana predvodili su Ivče i Pičuljan postigavši po 3 zgoditka.
Derbi kola odigran je jučer u Petrinji, gdje su Petrinjčica i Otočac podijelili bodove odigravši 4:4! Gosti su predvođeni sjajnim Eldićem nakon 14 minuti igre imali velikih 0:4, no domaćin se do odmora vratio u utakmicu i na krilima trostrukog strijelca Papića došao do remija. Mrlju na derbi bacio je velik incident u 20.minuti, gdje je došlo do fizičkog sukoba igrača na parketu. Kao epilog svega, isključeni su Papić i Gorup kod domaćina, te Tonković  kod gostiju. Ishod je to kojim u konačnici momčad Gorana Oreškovića treba biti zadovoljna s obzirom na velik zaostatak s kojima su bili suočeni, kao i činjenicom da su do remija došli u završnoj fazi susreta.
Preostala dva susreta na rasporedu su danas. Uzbudljiv dvoboj očekujemo u Puli gdje Futsal Pula dočekuje Bjelovar, dok premijernu ovosezonsku pobjedu Siscia traži na svom parketu protiv Novog Marofa.

4.KOLO

Square zasluženo nakon preokreta i produžetaka do polufinala!

Završeni su četvrtfinalni dvoboji te su poznati svi polufinalisti. Posljednji polufinalist je momčad Squarea koja …

Novo Vrijeme preko Alumnusa do polufinala doigravanja

Novo Vrijeme Apfel je korak blie obrani naslova prvaka Hrvatske. Momčad Tea Strunje je u …