Početna | 2.HMNL | 1.HMNL-Istok | Našice – NG Unitas | Izvještaj

1.HMNL-Istok | Našice – NG Unitas | Izvještaj

U derbiju kola Našičani su na svom terenu visoko porazili vodeći NG Unitas iako su Novogradiščani prvi poveli. Bila je to prava golijada i futsal poslastica za našičke navijače s čak 23 postignuta zgoditka. MNK NG Unitas je ostao na čelnoj poziciji na prvenstvenoj tablici jer su odigrali utakmicu više…..

Prvi sudac: Marko Vecko (Virovitica)
Drugi sudac: Ivica Blažević (Virovitica)
Treći sudac:
Delegat: Zdenko Piperković (Vinkovci)

NAŠICE: Banović, Kapraljević, Galinec, Lukačić, Tomac, Kubaša, Mikoša, Brkanić, Čosić, D. Brkić, Šulava, Nekić, M. Brkić.
Trener: –

NG UNITAS: Aleksić, Borovac, Dokuzović, Vuković, Čavlić, Vlainić, Bokan, Divković, Barišić, Prpić, Marijanović, Bruno Menegoni.
Trener: –

STRIJELCI:  0:1 Nekić (augol 3′), 1:1 Šulava (5′), 2:1 Šulava (6′), 3:1 Mikoša, (9′), 4:1 Tomac (14′), 5:1 M. Brkić (15′), 6:1 M. Brkić (16′), 7:1 Nekić (17′), 7:2 Divković (18′), 7:3 Divković (19′), 8:3 Kapraljević (20′), 9:3 Šulava (25′), 10:3 Kubaša (25′), 11:3 Kubaša (26′), 11:4 Barišić (28′), 12:4 Tomac (28′), 12:5 Divković (30′), 13:5 Čosić (34′), 13:6 Vuković (36′) 14:6 Šulava (36′), 15:6 Galinec (37′), 16:6 Šulava (39′) 16:7 Divković (39′)

ŽUTI KARTONI: Bokan (12′), Divković (21′)

ISKLJUČENJE:  nije bilo

U zadnjoj utakmici 5. kola našički malonogometaši su uvjerljivo osvojili nova tri boda protiv do tada neporažene ekipe iz Nove Gradiške. Čak 16 golova u gostujućoj mreži govori koliko su našički strijelci bili raspoloženi i uvjerljivi. S nova tri boda Našice su na drugom mjestu, a Unitas je zadržao čelnu poziciju na prvenstvenoj tablici zahvaljujući tome što su odigrali utakmicu više.

Sve je počelo autogolom Jure Nekića i gostujućim vodstvom što je trajalo samo dvije minute kada je Nikola Šulava s dva gola započeo seriju domaćih golova koju je nastavili Mikoša, Tomac, Marin Brkić, a završio je golom Tomislav Kapraljević. Za goste su dva gola postigli Divković i Čavlić za visoko vodstvo domaćina 8:3 poslije odigranih prvih dvadeset minuta.

Golijada se nastavila i u drugom poluvremenu, domaćini su postigli još osam golova, a Novogradiščani četiri za konačni gotovo rukometni rezultat 16:7 u korist Našičana. Najbolji našički strijelac Nikola Šulava je pet puta zatresao protivničku mreže, dok je za goste četiri gola dao Goran Divković.

mnk_nasice

[matches league_id=3 mode=] Trenutna tablica lige:
[standings league_id=3 template=extend logo=true]

O nama Željko Kubatka

Našice bolje od Futsal Pule u poslijednjem kolu “Lige za prvaka”

U sjeni dvoboja Vrgorca i Novog Vremena u finalu doigravanja za prvaka Hrvatske, odigrano je …

Duje Maretić: “Olmissum neće biti samo prolaznik u 1.HMNL!”

Sinoćnjom pobjedom nad Našicama za Olmissum je završena ova sezona. Sezona je to koja će …