Početna | - Naslovna | 2.HMNL-istok | Aurelia slavila u derbiju, Osijek korak do titule

2.HMNL-istok | Aurelia slavila u derbiju, Osijek korak do titule

Uzbudljivo je bilo u 13.kolu 2.HMNL-istok. Nova Gradiška je u subotu deklasirala Vinkovce i zasjela na 2.mjesto ligaške ljestvice. Gosti su u Staro Petrovo Selo došli sa samo 5 igrača, te je težak poraz bio neizbježan. Vrijedi istaknuti čk 9 golova Batala u pobjedi 19-0. Istog dana igralo se i u Pleternici, gdje je Jakšić slavio protiv Našica. Danas su odigrana dva susreta. Osijek Kelme je pobjednički niz nastavio uvjerljivom pobjedom na gostovanju kod Futsal Olimpijca. Konačnih 1-13 ishod je nakon 19 minuti igre. Naime, u 19.minuti domaća momčad više nije imala dovoljno igrača za nastaviti susret, te je susret prekinut i ostaje za vidjeti da li će biti registriran spomenutim rezultatom. U derbiju kola Aurelia je slavila protiv Broda 035, a tim ishodom Brođani se po svemu sudeći opraštaju od nadanja za naslovom prvaka, jer Osječani sada imaju velikih 8 bodova prednosti. Danas je bio zakazan i susret između Slatine i Male Mljekare, no gosti nisu bili u mogućnosti doći u Slatinu, te će ovaj susret po svemu sudeći biti registriran rezultatom 3-0 za domaćina. Sutra će se igrati u Slavonskom Brodu, gdje domaćin traži spasonosne bodove protiv Autodijelova Tokić.

U nastavku Vam donosimo pregled rezultata odigranih susreta 13.kola, te ligašku ljestvicu.

13.kolo

Teo Strunje: ‘Još uvijek vjerujem da se prvenstvo može dovršiti’

Razgovarali smo s Teom Strunjom, trenerom Novog Vremena Apfel, aktualnog prvaka Hrvatske koji nakon 15 …

Mladen Perica-Štrla: ‘Ne vjerujem da će se prvenstvo nastaviti…’

Mladen Perica-Štrla trener je šibenske Crnice, koja ove sezone bilježi sjajne rezultate. Šibenčani trenutno drže …