Početna | - Naslovna | 2.HMNL-istok | Lider pao u Brodu, Aurelia i Našice uvjerljivi!

2.HMNL-istok | Lider pao u Brodu, Aurelia i Našice uvjerljivi!

Kompletirano je 11.kolo 2.HMNL-istok! Još u subotu odigran je prvi susret u Vinkovcima gdje je Aurelia nadigrala Batu Borovo s uvjerljivih 13:1. Uvjerljive su bile i Našice koje su sigurnu pobjedu upisale u Valpovu kod Male Mljekare. Dvoboj Moby Dicka i Osijeka 031 nije odigran, te je domaćin “za zelenim stolom” osvojio 3 boda. Jučer je pak odigrani derbi kola u kojem je Brod na svom parketu slavio protiv Vinkovaca, vrativši tako utrku za prvaka u apsolutnu neizvijesnost. U uzbudljivom susretu domaćin je poveo 2:0, no uslijedio je veliki preokret gostiju koji u 18.minuti dolaze do prednosti 2:3! No domaćin je u 18.minuti zabio za izjednačenje, a u nastavku došao do nove prednosti, 4:3! Rezultat se nije mijenjao sve do same završnice kada Brod s nova dva zgoditka dolazi do samo naizgled komforne pobjede, 6:3!
U nastavku Vam donosimo pregled rezultata svih odigranih susreta, te ligašku ljestvicu.

11.KOLO

U19 | Španjolska prejaka, Hrvatskoj srebro za povijest

Španjolska je prvak Europe u uzrastu do 19 godina! U finalnom susretu Španjolci su bili …

Josip Jurlina: “Voljeli bismo da mediji nastave više pratiti futsal!”

Došao je i taj dan. Danas će Hrvatska i Španjolska igrati finale premijernog izdanja Europskog …