Početna | 2.HMNL | 2.HMNL-Istok | Mala Mljekara – Brod 035 | Izvještaj

2.HMNL-Istok | Mala Mljekara – Brod 035 | Izvještaj

U zadnjoj utakmici 7. kola valpovački ”Mljekari” su na domaćem terenu zahvaljujući raspoloženim strijelcima Mariu Žaji i Arijanu Tomazu porazili vodeći Brod 035 i tako su s nova tri boda uspjeli pobjeći iz donjeg dijela tablice….

Delegat: Robert Fičok (Osijek)

MALA MLJEKARA: Petrović, Vujević, Mijatov, M. Šutalo, Smolčić, Kovačević, J. Šutalo, Perošević, Soldo, Žaja, Tomaz, Barišić, Đuranić, Šabjan.
Trener: –

BROD 035: Konrad, Jelčić, Bundavica, Galić, Družić, Sivrić, Martić, Petrović, Ruhek.
Trener: Ivica Čorluka

STRIJELCI:  1:0 Žaja (13′), 1:1 Petrović (13′), 2:1 Tomaz (15′), 3:1 Mijatov (18′), 3:2 Družić (19′), 4:2 Žaja (27′), 5:2 Tomaz (37′), 5:3 Jelčić (37′), 5:4 Petrović (40′)

ŽUTI KARTONI: Mala mljekara: Perošević (3′) M. Šutalo (24′), Tomaz (25′), Žaja (28′) Brod 035: Ruhek (11′), Sivirić (12′)

ISKLJUČENJE:  nije bilo

KOMENTAR:

Sve do 13. minute mreže su mirovale u Sportskoj dvorani Valpovo gdje su se sastale predposljednja i vodeća ekipa 2. Hrvatske malonogometne lige Istok. Prvi su poveli domaći preko Maria Žaje, ali su gosti iz Slavonskog Broda u istoj minuti i poravnali golom Maria Petrovića.

Domaći ne posustaju i s golovima Arijana Tomaza i Davora Mijatova u 18. minuti vode 3:1. Gosti se također ne predaju i do odmora smanjuju prednost domaćih. Strijelac drugog gola za Brod 035 je bio Marko Družić.

I na počeku nastavka mreže su mirovale, a prvi gol u drugom dijelu je ponovo postigao Žaja. Tomaz svojim drugim golom povećava prednost Valpovčana na nedostižnih 5:2 i Brođani samo do kraja susreta uspijevaju smanjiti na samo gol nedostatka.

Valpovački malonogometaši su još jednom dokazali da su ”negostoljubiv’ domaćin, te da i ekipe iz vrha tablice ne mogu računati na bodove kada gostuju u Valpovu. U sljedećem kolu ekipa Male mljekare gostuje u Dardi, dok će vodeći Brod 035 igrati na domaćem terenu protiv Našica.

O nama Željko Kubatka

2.HMNL-jug | Murter slavio u derbiju protiv Torcide!

U derbiju 7.kola 2.HMNL-jug Murter je slavio na gostovanju kod Torcide, čime je momčad Mirka …

2.HMNL-jug | Najava 7.kola

Sinoćnjim dvobojem između Konobe Tomić i Hajduka (5-4) otvoreno je 7.kolo 2.HMNL-jug. Danas će se …