Početna | - Naslovna | 2.HMNL-istok | Mala mljekara – Našice 3:10 (1:1)

2.HMNL-istok | Mala mljekara – Našice 3:10 (1:1)

Uvjerljivom gostujućom pobjedom kod valpovačkih ‘mljekara’ našički malonogometaši osigurali vrh tablice u zimskoj stanci…..

Delegat: Hrvoje Kovačević (Osijek)

MALA MLJEKARA: Petrović, Vujević, J. Šutalo, Nemet, Tomaz, Vidaković, Perošević, Mandić, Barišić, Blažević, Trbojević, Kujundžić.
Trener. Matko Šutalo

NAŠICE: Banović, Ćosić, Brkić, Galinec, Knežević, Šulava, Kubaša, Jović, Brkanić, Torčić, Pinter, Lukačić, Kapraljević, Purgar.
Trener: Miroslav Mijić (pre.klu.)

STRIJELCI: 0:1 Šulava (6′), 1:1 Perošević (8′), 1:2 Jović (21′), 1:3 Kubaša (22′), 1:4 Pinter (27′), 2:4 Kujundžić (27′), 2:5 Jović (30′), 2:6 Šulava (32′), 3:6 Blažević (33′ – 10m), 3:7 Brkić (37′), 3:8 Kubaša (38′), 3:9 Purgar (40′), 3:10 Kubaša (40′).

ŽUTI KARTONI: Kujundžić (26′), Ćosić (32′).

KOMENTAR:
Domaća ekipa Male mljekare se uspjela suprotstaviti gostima iz Našica samo u prvih dvadeset minuta koje završeno bez pobjednika 1:1. Poslije odmora gosti postižu tri uzastopna gola koja su im osigurala nedostižnu prednost.

U zadnje tri minute susreta Našičani postižu četiri gola za uvjeljivu pobjedu s kojom su se ponovo vratili na čelnu poziciju 2. HMNL istok. Najuspješniji gostujući strijelac Slaven Kubaša je postigao tri gola, po jedan manje zabili su Nikola Šulava i Matej Jović.

U sedam odigranih kola Našičani su samo jednom poraženi i to u drugom kolu kod drugoplasirane Aurelije 5:0. Svih ostalih šest susreta su uvjerljivo pobijedili. Pored najviše osvojenih bodova (18) Našice su najefikasnije s čak 55 postignutih golova uz 23 primljena. Valpovčani su na pretposljednjem mjestu sa sedam osvojenih bodova kao i šestoplasirana ekipa Broda.