Početna | - Naslovna | 2.HMNL-istok | MNK Osijek – MNK Ivankovo 5:12 (3:6)

2.HMNL-istok | MNK Osijek – MNK Ivankovo 5:12 (3:6)

U prvoj utakmici 6. kola 2. Hrvatske malonogometne lige ekipa Osijeka je na svom terenu doživjela uvjerljivi poraz protiv Ivankova u čijim redovima su bili raspoloženi strijelci Domagoj Ćuk i Marin Ležajić.

Drugi sudac: Dino Škobar (Osijek)
Treći sudac: Zoran Stojnović (Orahovica)
Delegat: Robert Fićok (Osijek)

OSIJEK: Tutić, Ljubas, Dubravec, Balaš, Gelo, El Ayedi, Šimašek, Prpić, Kordić.
Trener: Saša Volodin

IVANKOVO: Sabljić, Idžanović, Jozić, Matić, Šarić, Ležajić, Ćuk, Crnkovoć, Sambol
Trener: Ivan Koštić (pred.klu.)

STRIJELCI: 1:0 El Ayedi (2′), 1:1 Ležajić (4′), 1:2 Ćuk (5′), 1:3 Ležajić (9′), 1:4 Idžanović (12′), 2:4 Šimašek (13′), 2:5 Matić (14′), 2:6 Ležajić (14′), 3:6 Šimašek (19′), 4:6 Ljubas (29′), 4:7 Ležajić (30′), 4:8 Ćuk (31′), 4:9 Ćuk (33′), 4:10 Ležajić (33′), 4:11 Crnković (35′), 4:12 Crnković (36′), 5:12 Gelo (38′).

ŽUTI KARTONI: Jozić (11′)

KOMENTAR:

Kao što smo i najavili bila je ovo utakmica s puno golova u kojoj su se istakli najbolji strijelci lige Domagoj Ćuk s tri postignuta gola i Marin Ležajić s čak pet golova u mreži Osijeka. Ivankovo se s nova tri boda približio ekipama iz vrha tablice, Osječani su ostali na sedam osvojenih bodova u sredini tablice.

Domaći su poveli već u drugoj minuti, no Osječko vodstvo je trajalo samo dvije minute. Marin Ležajić poravnava, a minutu kasnije Ćuk postiže gol za prednost Ivankova.

Poluvrijeme završava visokim vodstvom gostiju 6:3 kako je i ostalo čak devet minuta u nastavku, a onda Mate Ljubas smanjuje na 4:6 i daje nadu da domaći mogu dostići Ivankovo.

Ipak, Ćuk i Ležajić postižu još po dva gola i u 33. minuti gosti imaju nedostižno vodstvo 10:4. Do kraja susreta Ivan Crnković šalje još dva puta loptu u mrežu Osijeka, dok Ivan Gelo postiže peti domaći gol za uvjerljivu pobjedu Ivankova 12:5.

O nama Željko Kubatka

Universitas i Uspinjača Gimka odigrali bez golova…

U dvoboju 8.kola .HMNL Universitas i Uspinjača Gimka su podijelili bodove odigravši bez golova. Zaista, …

Crnici pobjeda na gostovanju kod Alumnusa za klupske anale!

U prvom susretu 8.kola 1.HMNL Crnica je slavila na gostovanju kod Alumnusa, te barem na …