Početna | - Naslovna | 2.HMNL-istok | Našice – Brod 7:5 (4:3)

2.HMNL-istok | Našice – Brod 7:5 (4:3)

U pravoj prvenstvenoj i do kraja neizvjesnoj utakmici malonogometaši Našica su slavili na svom parketu i s tri nova boda su se vratili na čelo tablice….

Prvi sudac: Mario Vecko (Virovitica)
Drugi sudac: Ivica Blažević (Virovitica)
Treći sudac: Damir Herent (Kladare)
Delegat: Ivan Uzelac

NAŠICE: Banović, Ćosić, Božićek, Galinec, Knežević, Šulava, Kubaša, Jović, Tomac, Torčić, Pinter, Lukačić, Kapraljević.
Trener: Miroslav Mijić (pre.klu.)

BROD: Brdar, Divjak, Zirdum, Sušac, Samardžić, Jagić, Šafar, Basara, Nižić, Dolibašić, Galić, Resanović.
Trener: Goran Akšamović (pre.klu.)

STRIJELCI: 1:0 Torčić (3′), 2:0 Torčić (10′), 2:1 Zirdum (12′ – 10m), 3:1 Galinec (14′), 4:1 Sušac (18′ a.g.), 4:2 Kapraljević (19′ – a.g.), 4:3 Jagić (20′ – 10m), 5:3 Pinter (36′), 5:4 Dolibašić (37′), 6:4 Šulava (37′), 6:5 Basara (38′), 7:5 Šulava (39′)

ŽUTI KARTONI: Banović (6′), Jagić (25′).

KOMENTAR:

Našičani i Brođani su odigrali vrlo dobru utakmicu u kojoj se pobjednik nije znao gotovo do isteka 40. minute. U prvom dijelu punom prekršaja na obje strane postignuta dva autogola, te su iskorištena dva kaznena udaraca s deset metara nakon šestog akumuliranog prekršaja . U drugom nešto mirnijem dijelu golova nije bilo do 36. minute.

Tada su se strijelci probudili i u četiri minute je postignuto pet golova. Imali su gosti dva puta samo gol minusa, ali ipak Nikola Šulava postiže zadnji gol na utakmici za konačnih 7:5 u korist domaćih malonogometaša.

Najraspoloženiji strijelci na strani domaćina su bili Nikola Šulava i Vladimir Torčić sa po dva postignuta gola, dok su gostujućih pet golova postigli različiti igrači uključujući i autogol Kapraljevića.

Ovom pobjedom ekipa Našica je ponovo na prvom mjestu prvenstvene tablice sa 15 osvojenih bodova i u zadnjem kolu jesenskog dijela ide u goste valopovačkoj Maloj mljekari. Ekipa Broda će u zadnjem kolu imati priliku popraviti bodovni saldo na domaćem parketu protiv ekipe NG Unitasa.

O nama Željko Kubatka

VIDEO | Hrvatska u Gvatemali jedini put na Svjetskom prvenstvu

Pred nama su kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo, a Hrvatska će u Dubrovniku u prvom krugu …

2.HMNL-zapad | Novi Marof i Futsal Pula uvjerljivi na startu sezone

Odigrani su susreti 1.kola 2.HMNL-zapad, a uvjerljive pobjede ostvarili su Novi Marof i Futsal Pula. …