Početna | - Naslovna | 2.HMNL-istok | Odgoda, prekid i 2 pobjede domaćina

2.HMNL-istok | Odgoda, prekid i 2 pobjede domaćina

Jučer su bili na rasporedu susreti 7.kola 2.HMNL-istok, no od 4 zakazana susreta do kraja su odigrana njih tek 2. U Novoj Gradišci se nije ni igralo, jer je zbog lošeg parketa dvoboj domaćina NG protiv Moby Dicka odgođen. Dvoboj u Slavonskom Brodu gdje je Brod ugostio Malu Mljekaru prekinut je u 32.minuti pri rezultatu 5:2. Gosti su nezadovoljni suđenjem napustili teren nakon što im je isključen i drugi igrač u susretu. S obzirom da je odigrano 80% susreta, za očekivati je da se utakmica registrira rezultatom u trenutku prekida, a sigurno je kako Valpovčanima slijedi kazna zbog njihova postupka.
U dvije utakmice koje su do kraja odigrane pobjedu su upisali domaćini. Vinkovci su rezultatom 5:2 porazili Osijek 031, te su se bodovno poravnali s gradskim rivalom Aureliom i Brodom na vrhu ljestvice. Bata Borovo je pak porazila Našice s tijesnih 4:3. Gosti su poveli u 6.minuti autogolom Tunjića, no Vajić je do odmora izjednačio, a u nastavku donio i prednost domaćinu. Golovima Ulemeka i Bijelović domaćin je došao do velikih 4:1, no Tomac je s 2 zgoditka učinio završnicu susreta neizvijesnom.

NG – MOBY DICK  odgođeno

BROD – MALA MLJEKARA  5:2 (3:1) – prekinuto u 32.min.
STRIJELCI: 1:0 Sedlo (4′), 1:1 Mutshaus (4′), 2:1 Sivrić (12′), 3:1 Sedlo (14′), 4:1 Nižić (25′), 4:2 Kujundžić (26′), 5:2 Sivrić (32′)

BATA BOROVO – NAŠICE  4:3 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 ag-Tunjić (6′), 1:1 Vajić (15′), 2:1 Tunjić (21′), 3:1 Ulemek (21′), 4:1 Bijelović (23′), 4:2 Tomac (28′), 4:3 Tomac (30′)

VINKOVCI – OSIJEK 031  5:2 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Tustonjić (3′), 2:0 Ljaljić (17′), 3:0 Kujundžija (24′), 3:1 Buljević (30′), 4:1 Haluška (32′), 5:1 Kujundžija (37′), 5:2 Oroz (38′)

Iako još nije službeno potvrđeno, u našu tablicu unijeli smo 5:2 kao konačan ishod dvoboja između Broda i Male Mljekare. Neupitno je da 3 boda ostaju u Brodu, čime su se Aurelia, Vinkovci i Brod izjednačili na vrhu ligaškog poretka. Spomenuti trojac po svemu sudeći će se boriti ove sezone za naslov prvaka, a vrijedi istaknuti kako trenutno vinkovački dvojac ima utakmicu manje u odnosu na Brod.

TABLICA

Odigrana 3 kola juniorskog i kadetskog natjecanja na sjeveru

Natjecanje mladeži regije “Sjever” započelo je 25.studenog kao što smo pisali na našim stranicama. U …