Početna | - Naslovna | 2.HMNL-istok | Odigrani susreti 14.kola

2.HMNL-istok | Odigrani susreti 14.kola

Jučer je kompletirano 14.kolo 2.HMNL-istok. Nakon što je u petak Osijek Kelme pobjedom u derbiju protiv Nove Gradiške načinio novi veliki korak prema naslovu prvaka, dan kasnije Autodijelovi Tokić su ostvarili pobjedu protiv Futsal Olimpijca, preokrenuvši zaostatak 1-3 u pobjedu 7-5. Čak 21 zgoditak vidjeli su gledatelji u Vinkovcima, gdje je istoimeni domaćin rezultatom 12-9 slavio protiv Slatine. Brod 035 je protiv Jakšića ostvario pobjedu za povratak na 2.mjesto ligaške ljestvice, dok je Aurelia novu pobjedu za priključak s vrhom ostvraila na gostovanju u Valpovu. Poslijednjeplasirni Brod je bio na rubu velikog iznenađenja u Našicama, no prednost 0-2 s poluvremena su prokockali u nastavku za novi prvenstveni poraz.

Više detalja o odigranim susretima donosimo u nastavku.

14.KOLO

Teo Strunje: ‘Još uvijek vjerujem da se prvenstvo može dovršiti’

Razgovarali smo s Teom Strunjom, trenerom Novog Vremena Apfel, aktualnog prvaka Hrvatske koji nakon 15 …

Mladen Perica-Štrla: ‘Ne vjerujem da će se prvenstvo nastaviti…’

Mladen Perica-Štrla trener je šibenske Crnice, koja ove sezone bilježi sjajne rezultate. Šibenčani trenutno drže …