Početna | - Naslovna | 2.HMNL-istok | Vinkovci jedini maksimalni nakon 2 odigrana kola

2.HMNL-istok | Vinkovci jedini maksimalni nakon 2 odigrana kola

Jučer su odigrani poslijednji susreti 2.kola 2.HMNL-istok, nakon kojeg su na vrhu poretka Vinkovci kao jedina momčad s maksimalnim bodovnim učinkom. Vinkovčani su u prvom susretu 2.kola odigranom u subotu porazili Brod (6:3) i zasjeli na vrh ljestvice. Dan kasnije Osijek 031 je u svom povratničkom nastupu u drugoligaškom natjecanju kod kuće teško poražen od Moby Dicka (4:8), dok su sinoć odigrana poslijednja dva susreta. Aurelia je premijerne ovosezonske bodove osvojila na gostovanju kod Bate Borova (2:5), dok su u najefikasnijem susretu kola Našice tijesno slavile protiv Male Mljekare (6:5).
U nastavku Vam donosimo pregled svih odigranih susreta.

2.KOLO

VINKOVCI – BROD  6:3 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 Nižić (14′), 0:2 Nižić (14′), 1:2 Kujundžija (21′), 1:3 Sedlo (22′), 2:3 Lončar (28′), 3:3 Marinić (29′), 4:3 Marinić (31′), 5:3 Bekavac (39′), 6:3 Haluška (40′)

Vinkovci su još u subotu slavili protiv Broda i zasjeli na vrh ljestvice. Gosti su sjajno ušli u utakmicu, imali su prednost 0:2 na poluvremenu golovima Nižića, a početkom nastavka i 1:3, no Vinkovčani predvođeni Marinićem velikom serijom dolaze do pobjede. Naizgled uvjerljiva pobjeda, no utakmica je bila otvorena sve do same završnice kada domaći s 2 gola u poslijednje 2 minute dolaze do pobjede 6:3!

OSIJEK 031 – MOBY DICK  4:8 (0:5)
STRIJELCI: 0:1 Vrbanić (4′), 0:2 Vrbanić (7′), 0:3 Balić (15′), 0:4 Vrbanić (15′), 0:5 Brtan (18′), 1:5 Gelo (28′), 2:5 Gelo (34′), 3:5 Karamatić (33′), 4:5 Gelo (34′), 4:6 Vrbanić (37′), 4:7 Akmačić (39′), 4:8 Brtan (40′)

Osječani neće po dobrom pamtiti povratnički nastup u drugoligaškom društvu. Na svom parketu Osijek 031 je poražen s uvjerljivih 4:8 od Moby Dicka, a sve dvojbe otklonjene su još u prvom poluvremenu koje su gosti okončali prednošću 0:5! Osječani su u nastavku došli na korak do egala. Trostruki strijelac Gelo zabio je za 4:5 u 34.minuti, no gosti do kraja s nova 3 zgoditka dolaze do uvjerljive pobjede, 4:8!

BATA BOROVO – AURELIA FUTSAL  2:5 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Popović (1′), 1:1 Blekić (25′), 1:2 Banožić (27′), 2:2 Popović (29′), 2:3 Bukna (37′), 2:4 Blekić (38′), 2:5 Blekić (40′)

Nakon poraza u gradskom derbiju na otvaranju natjecanja, vinkovačka Aurelia je u susretu 2.kola ostvarila veliku pobjedu na gostovanju kod Bate Borova. Domaćin je poveo već u 1.minuti golom Popovića, da bi gosti u nastavku s 2 gola u 3 minute preokrenuli rezultat. Novo izjednačenje svojim drugim zgoditkom donosi Popović, a rezultat se nije mijenjao sve do same završnice kada Aurelia s 3 gola dolazi do pobjede 2:5! Svakako vrijedi istaknuti Blekića koji je s 3 postignuta zgoditka najzaslužniji za veliku pobjedu gostiju.

NAŠICE – MALA MLJEKARA  6:5 (4:2)
STRIJELCI: 0:1 Kovačević (3′), 1:1 Tomić (5′), 2:1 Božiček (9′), 3:1 Jović (10′), 4:1 Jović (15′), 4:2 Sabo (19′), 5:2 Torčić (23′), 5:3 Nemet (30′), 6:3 Kubaša (33′), 6:4 Kujundžić (34′), 6:5 Kujundžić (37′)

U najefikasnijem susretu kola Našice su slavile protiv Male Mljekare rezultatom 6:5! Susret je to u kojem su gosti poveli već u 3.minuti, no bilo je to njihovo jedino vodstvo. Domaćin je s 4 gola u nizu došao do značajne prednosti (4:1), te je stečenu prednost sačuvao do kraja susreta. Dvostruki strijelac kod domaćina bio je Jović, dok je za goste dvaput zabio Kujundžić.

TABLICA

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …