Početna | - Naslovna | 2.HMNL-istok | Vinkovci – Osijek 2:2 (1:0)

2.HMNL-istok | Vinkovci – Osijek 2:2 (1:0)

Vinkovčani niti u posljednjoj utakmici polusezone na domaćem terenu nisu uspjeli doći do pobjede…..

Vrsta utakmice: 2. HMNL-istok, 7. kolo
Datum: 28.11.2014.
Mjesto: SD Ekonomska škola, Vinkovci
Gledatelja: 40

VINKOVCI – OSIJEK 2:2 (1:0)

Prvi sudac: Siniša Ličinić (Orahovica)
Drugi sudac: Zoran Stojnović (Orahovica)
Treći sudac: Dalibor Marinković (Vinkovci)
Delegat: Slaven Labazan (Vinkovci)

VINKOVCI: Bertić, Jelinić, Mavrović, Rubić, Antunović, Haluška, Tustonjić, Bajtal, Jančić, Jelinić, Lončar, Jaman.
Trener: Ivica Đurić (pred.klu.)

OSIJEK: Tutić, Kordić, D. Pole, Ljubas, Dubravec, Balaš, J. Pole, Buljević, El Ayedi.
Trener: Saša Volodin

STRIJELCI: 1:0 Mavrović (19′), 1:1 Ljubas (22′), 2:1 Tustonjić (23′ – 6m), 2:2 Balaš (35′)

ŽUTI KARTONI: nije bilo

KOMENTAR:
Nažalost svojih navijača Vinkovčani nisu niti u posljednjoj utakmici polusezone pred domaćem publikom osjetili slast pobjede. Dva puta su vodili, ali su gosti iz Osijeka oba puta uspjeli poravnati rezultat u utakmici sa samo dva gola na obje strane.

Prvi gol je pao tek minutu pred odlazak na odmor, strijelac za vodstvo Vinkovaca je bio Kristijan Mavrović. U nastavku Matej Ljubas je pogodio za osječko poravnanje, a minutu kasnije Blaž Tustonjić s točke od šest metara dovodi Vinkovčane u vodstvo. Alen Balaš je zabio drugi gol za goste i konačnu podjelu bodova.

Vinkovčani sigurno ne mogu biti zadovoljni s prvim dijelom sezone, sa samo dva osvojena boda i začeljem na prvenstvenoj tablici. Osječani su sa dvije pobjede i dva neriješena rezultata na vrlo dobrom petom mjestu.