Početna | - Naslovna | 2.HMNL-Istok | Vinkulja bolja od Aurelije

2.HMNL-Istok | Vinkulja bolja od Aurelije

2 hrvatska malonogometna liga
2.HMNL-Istok

Gradski derbi drugoligaškog malonogometnog prvenstva ispunio je očekivanja brojnih gledatelja. U prvom poluvremenu vidjeli smo dinamičnu i brzu igru s puno protunapada i nekoliko izglednih prigoda, a u nastavku susreta se vodila prava bitka u kojoj su na kraju pobijedili Vinkovci. S tri postignuta pogotka Marko Bajtal ponio je titulu igrača utakmice, no ne treba zaboraviti ni izvrsnog vratara, Josipa Bertića, koji je svojim obranama, posebice pri rezultatu 2:2, držao momčad Vinkovaca u igri.

VRSTA UTAKMICE: prvenstvena, 2.HMNL-Istok)
DATUM: 00.00.0000.
VRIJEME: 00:00
MJESTO: Vinkovci, SD Kanovci
GLEDATELJA: 200

MNK VINKOVCI – MNK AURELIA 4:2 (1:0)

PRVI SUDAC: Dalibor Buljić (Čepin)
DRUGI SUDAC: Dalibor Marinković (Vinkovci)
TREĆI SUDAC: –
DELEGAT: Zdenko Piperković (Vinkovci)
MJERITELJ VREMENA:

MNK VINKOVCI:  Bertić, Bolotin, Mišić, Jaman, Mavrović, Bajtal, Sučić, Rožić, Rubić, Antunović, Jelinić.
Trener:  Mario Matanović

MNK AURELIA: Ivković, Borković, Pinter, Zagorac, Kalauz, D. Kujundžija, I. Kujundžija, Šarčević, Mandeš, Grbanović, Plavšić, Zovko, Bekavac, Lovrić.
Trener: Danijel Zagorac

STRIJELCI: 1:0 Bajtal (15), 2:0 Antunović (22-6m), 2:1 Antunović (29-AG), 2:2 D. Kujundžija (32), 3:2 Bajtal (34), 4:2 Bajtal (40).