Početna | - Naslovna | 2.HMNL – Liga za prvaka | Crnica – Potpićan ’98 AD Tokić 3:2 (1:0)

2.HMNL – Liga za prvaka | Crnica – Potpićan ’98 AD Tokić 3:2 (1:0)

U susretu 2.kola drugoligaške “Lige za prvaka”, Crnica je u dvorani na Baldekinu slavila protiv Potpićana rezultatom 3:2! Samo 2 dana nakon teškog poraza od Futsal Dinama, Crnica je odigrala vrlo dobru utakmicu i upisala vrijednu pobjedu kojom ostaje u utrci za 1.HMNL! Za razliku od utakmice od prije 2 dana, Crnica je nastupila osnažena za Josipa Božinovića koji je pokazao da je veliko pojačanje za momčad Željka Silova. O odnosu snaga na terenu dovoljno govori činjenica da je najbolji pojedinac susreta vratar gostiju Robert Funčić! No ipak, Crnica je umalo prokockala prednost 3:0! Gosti su igrajući s golmanom-igračem u 2 minute postigli 2 gola, te je Crnica u poslijednje 2 minute grčevito branila pobjedu.
Više detalja o susretu donosimo u nastavku.

Kolo: 2.kolo – Liga za prvaka
Datum: 19.05.2015.
Dvorana: SD Baldekin, Šibenik
Gledatelja: 500

CRNICA – POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ  3:2 (1:0)

Prvi sudac: Maro Kristić
Drugi sudac: Mario Šetka
Treći sudac: Mato Bajurin
Delegat: Marinko Tadić-Šutra
Mjeritelj vremena: Josip Čaleta-Car

CRNICA: Rafael Baričić, Krste Klisović, Josip Božinović, Tony Junaković, Ivan Perica, Dragan Radman, Mate Bugarija, Joško Žarković, Ante Mijat, Dragan Vuković, Antonio Bumbak, Dino Belakušić, Niko Đaković, Marko Mihaljević, trener: Željko Silov

POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ: Robert Funčić, Dženan Čeligija, Vigan Hoxha, Alen Lalić, Ivan Jasprica, Sanel Bojkić, Marko Lukačić, Amer Škiljan, Dalibor Radusin, Marko pećar, Patrik Drndić, Nikola Badrov, Danijel Starčić, trener: Žarko Martedić

STRIJELCI: 1:0 Bugarija (20′), 2:0 Vuković (26′), 3:0 Bugarija (36′) – 10m, 3:1 Jasprica (38′), 3:2 Jasprica (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 9 (4+5); Potpićan ’98 AD Tokić 9 (3+6)

ŽUTI KARTONI: Bojkić (26′), Lukačić (32′) – POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ

IGRAČ UTAKMICE: Robert Funčić (POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ)

2.HMNL-istok | Odigrani susreti 6.kola

Odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-istok, a momčadi s vrha ljestvice ostvarile su očekivane pobjede. Brod …