Početna | - Naslovna | Albona Potpićan potopila Vinkovce za ostanak u 1.HMNL!

Albona Potpićan potopila Vinkovce za ostanak u 1.HMNL!

U uzvratnom susretu dodatnih kvalifikacija za 1.HMNL, Albona Potpićan ’98 je uvjerljivo slavila protiv Vinkovaca i tako izborila ostanak u prvoligaškom društvu. Konačnih 14:3 dovoljno govori o susretu u kojem su sve dvojbe otklonjene nakon prvih 20 minuta koje je domaćin okončao s uvjerljivih 8:1! Oslabljeni gosti bili su ravnopravan suparnik tek u prvoj četvrtini dvoboja koji itekako podsjeća na gostovanje Vinkovčana u Šibeniku gdje su “nebeskoplavi” također upisali uvjerljiv poraz od Crnice u sklopu drugolišake “Lige za prvaka”. Spomenimo i kako je po prvi put jedna službena malonogometna utakmica odigrana u novoj labinskoj gradskoj sportskoj dvorani.

Vrsta utakmice: Dodatne kvalifikacije za 1.HMNL
Kolo: Uzvratna utakmica
Datum: 22.06.2017.
Dvorana: GSD Labin, Labin

ALBONA POTPIĆAN ’98 – VINKOVCI  14:3 (8:1)

Prvi sudac: Saša Tomić
Drugi sudac: Adin Hasić
Treći sudac: Josip Dujmić
Četvrti sudac: Sendi Soldatić
Delegat: Robi Fonović

ALBONA POTPIĆAN ’98: Nikola Zahtila, Alen Lalić, Mate Bugarija, David Mataja, Sanel Bojkić, Almir Mehić, Fatos Hoxha, Patrik Drndić, Igor Dundara, Keven Drndić, predstavnik kluba: Dragan Čubelić

VINKOVCI: Josip Bertić, Stipe Jančić, Borna Marinić, Josip Haluška, Blaž Tustonjić, Marko Ljaljić, Marin Ležaić, Dominik Jelinić, predstavnik kluba: Tomislav Japundžić

STRIJELCI: 1:0 Bugarija (4′), 1:1 Haluška (6′), 2:1 Bugarija (8′), 3:1 Lalić (10′), 4:1 Mataja (14′), 5:1 P.Drndić (16′), 6:1 Mehić (19′), 7:1 Bugarija (20′), 8:1 Bojkić (20′), 9:1 Bojkić (21′), 10:1 Bojkić (21′), 11:1 K.Drndić (24′), 12:1 Mehić (28′), 13:1 Mataja (29′), 14:1 Dundara (34′), 14:2 Marinić (36′), 14:3 Haluška (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Albona Potpićan ’98  8 (6+2); Vinkovci  5 (2+3)

IGRAČ UTAKMICE: Mate Bugarija (ALBONA POTPIĆAN ’98)

Poznato svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka

Poznato je svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Danas je popis 16 …

Square pobjedom nad Crnicom zasjeo na vrh ljestvice!

U izuzetno uzbudljivom susretu Square je slavio protiv Crnice rezultatom 6-5, čime je momčad Antuna …