Početna | - Naslovna | 2.HMNL-istok | Kup |Vinkovci – Osijek 3:2 (1:1)

2.HMNL-istok | Kup |Vinkovci – Osijek 3:2 (1:1)

U prvoj polufinalnoj utakmici Kupa regije istok Vinkovčani su na domaćem terenu u vrlo zanimljivom i neizvjesnom susretu svladali ekipu Osijeka…..

Vrsta utakmice: 2. HMNL istok, Kup, polufinale
Datum: 19.12.2014.
Mjesto: SD Ekonomska škola, Vinkovci
Gledatelja: 60

VINKOVCI – OSIJEK 3:2 (1:1)

Prvi sudac: Dalibor Buljić (Čepin)
Drugi sudac: Dalibor Marinković (Vinkovci)
Treći sudac: Ivan Škaro (Osijek)
Delegat: Daniel Labazan (Vinkovci)

VINKOVCI: Bertić, Jelinić, Mavrović, Mijoković, Jaman, Lončar, Tustonjić, Rubić, Jančić, Haluška, Marinić, Antunović, Pastor.
Trener: Ivica Đurić (pred.klu.)

OSIJEK: Tutić, D. Pole, J. Pole, Balaš, Gogić, Gelo, Buljević, Nospak, Šimašek, Prpić.
Trener: Branimir Čuturdić (pred.klu.)

STRIJELCI: 0:1 Šimašek (6′), 1:1 Jančić (9′), 1:2 Buljević (27′), 2:2 Mijoković (30′), 3:2 Antunović (34′)

ŽUTI KARTONI: Vinkovci: Tustonjić (14′), Mijoković (22′), MNK Osijek: Šimašek (13′), Gogić (22′), Nospak (32′).

KOMENTAR:

Gosti iz Osijeka su dva puta bili u vodstvu ali su Vinkovčani u drugom dijelu ipak uspjeli dostići prednost i s pobjedničkim golom Josipa Antunovića u 34. minuti se plasirati u finale Kup natjecanja regije istok.

Prvih dvadeset minuta je završeno s po jednim golom u mrežama na obje strane, a u sedmoj minuti nastavka Alen Buljević ponovo dovodi goste u vodstvo. Tri minute kasnije golom Luke Mijokovića rezultat je ponovo poravnat.

Gol vrijedan finala Kupa postigao je Antunović s kojim Vinkovčani očekuju pobjednika iz utakmice u Valpovu između Male mljekare i Našica koja se igra u ponedjeljak.

O nama Željko Kubatka

Jesús Velasco nakon 7 godina napustio klupu Inter Movistara

Nakon dugih 7 godina, u kojima je osvojio sve što se u klupskom futsalu osvojiti …

Poznat reprezentativni popis za gostovanje u Srbiji!

Poznat je reprezentativni popis za predstojeće gostovanje A-reprezentacije u Srbiji, gdje će Hrvatska i Srbija …