Početna | 2.HMNL | 2.HMNL - Istok | Kup | Regija Istok | Našičani pobjednici finala

Kup | Regija Istok | Našičani pobjednici finala

U finalnoj utakmici Kupa Regije Istok Našičani su slavili protiv ekipe Vinkovaca iako su domaćini imali početno vodstvo i veliku podršku navijača na kraju su ipak gosti pobijedili s visokih 4:1 i odnijeli pobjednički pehar u Našice….

Drugi sudac: Ivan Škaro (Osijek)

VINKOVCI: Bertić, Tustonjić, Križanović, Jaman, Marinić, Mijoković, Haluška, Tustonjić, Bajtal, Antunović, Mavrović, Jelinić, Bolotin

NAŠICE: Banović, Mikola, Tomac, Pinter, Čosić, Šuvala, Nekić, Galinec, Kubaša, Lukačić, Torčić, Kapraljević, Brkanić

STRIJELCI:  1:0 Antunović (9′), 1:1 Kapraljević (9′), 1:2 Mikola (13′), 1:3 Kapraljević (29′), 1:4 Galinec (40′)

Dvije ekipe iz gornjeg dijela 2. HMNL Istok igrale su finalnu utakmicu Kupa Regije Istok. Domaći Vinkovci i Našičani su u punoj dvorani na Lapovcima odigrali finale Kupa u kojoj su slavili gosti, unatoč velikoj navijačkoj podršci domaćoj ekipi Vinkovaca.

Vinkovci su i poveli u devetoj minuti golom Josipa Antunovića, ali u istoj minuti uslijedilo je i izjednačenje. Strijelac za Našice je bio Ivan Kapraljević. Četiri minute kasnije gosti su poveli zgoditkom Matka Mikole u, za domaće, nesretnoj 13. minuti prvog dijela.

Kapraljević je svojim drugim pogotkom u 9. minuti nastavka povećao vodstvo Našičana na 3:1, a nakon što su domaći uveli igrača – vratara Hrvoje Galinac je u zadnjoj minuti finalne utakmice postigao gol za konačnih 4:1 u korist Našičana.

mnk_nasice

O nama Željko Kubatka

Olmissum remijem u Puli osigurao plasman u 1.ligu!

Omiški Olmissum novi je prvoligaš! U susretu 4.kola drugoligaške “Lige za prvaka” momčad Duje Maretića …

Futsal Pula uvjerljivom pobjedom protiv Našica ostala u igri za 1.ligu

U susretu 3.kola drugoligaške “Lige za prvaka“, Futsal Pula je uvjerljivo slavila protiv Našica, koje …