Početna | - Naslovna | Olmissum ”Ligu za prvaka” otvorio tijesnom pobjedom!

Olmissum ”Ligu za prvaka” otvorio tijesnom pobjedom!

U prvom kolu drugoligaške ”Lige za prvaka” omiški Olmissum tijesno je slavio protiv Futsal Pule, učinivši tako prvi korak prema ostvarenju klupskih ambicija. U izuzetno tvrdoj utakmici mreže su dugo mirovale. Omišani su imali inicijativu, no hladni tuš za domaćina dolazi u 33.minuti kada Badrov dovodi goste u vodstvo, 0:1! Na odgovor domaćina nismo dugo čekali. Pavičić je zabio za 1:1 i vratio stvari na početak. Pobjedu zeleno-plavima donosi Pavić u 36.minuti za 2:1! Momčad Duje Maretića tako je pobjedom otvorila ”Ligu za prvaka”, no tijesna pobjeda protiv Puljana pokazala je kako nas po svemu sudeći očekuje neizvijesna i izjednačena borba za plasman u elitno društvo hrvatskog futsala. Omišani su opravdali ulogu favorita u ovom susretu, no do ostvarenja klupskih ciljeva još je dalek put, a već u utorak očekuje ih nova teška utakmica kada gostuju u Našicama. Futsal Pula je pak u 2.kolu slobodna, te će za tjedan dana na svom parketu tražiti prve bodove u ovom natjecanju, kada im u goste dolaze Našice.

Delegat: Ivan Ćapin

OLMISSUM: Josip Bilandžić, Mladen Bajamić, Duje Kustura, Robert-Vinko Pavičić, Mijo Mišerda, Nikola Pavić, Tomislav Miljak, Antonio Juretić, Stjepan Perišić, Josip Kolobarić, Mateo Kolobarić, Josip Juretić, Božidar Baučić, Pave Mudronja, trener: Duje Maretić

FUTSAL PULA: Anel Salihović, Vigan Hoxha, Goran Urošević, Alen Peršić, Bojan Barišić, Nikola Badrov, Filip Đapić, Srđan Lolić, Vili Šafradin, Sanel Imširević, Andrej Radulović, trener: Valter Cetina

STRIJELCI: 0:1 Badrov (33′), 1:1 Pavičić (35′), 2:1 Pavić (36′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Olmissum 8 (3+5), Futsal Pula 9 (5+4)

ŽUTI KARTONI: Perišić (24′), Bilandžić (25′), Bajamić (35′) – OLMISSUM
Imširević  (8′) – FUTSAL PULA

IGRAČ UTAKMICE: Robert Vinko Pavičić  (OLMISSUM)

2.HMNL-jug | Nove pobjede vodećeg dvojca

Odigrani su susreti 9.kola 2.HMNL-jug, a vodeći dvojac upisao je nove pobjede, te je sve …

Minsk domaćin završnog turnira UEFA Futsal Lige prvaka!

Bjeloruski Minsk biti će domaćin završnog turnira UEFA Futsal Lige prvaka za ovu natjecateljsku sezonu! …