Početna | - Naslovna | Vinkovci s minimalnom prednošću na uzvrat u Labin!

Vinkovci s minimalnom prednošću na uzvrat u Labin!

U prvom susretu dodatnih kvalifikacija za 1.HMNL, Vinkovci su na svom parketu slavili protiv Albone Potpićan ’98 rezultatom 5:4, te su tako stekli minimalnu prednost uoči uzvrata koji je na rasporedu u četvrtak u Labinu.
U dvoboj u vinkovačkoj dvorani “Lapovci” domaćin ulazi vrlo dobro te golom Jančića u 4.minuti dolaze do prednosti 1:0! No sredinom poluvremena gosti s dva gola u dvije minute dolaze do preokreta golovima Lalića i Kevena Drndića. U nastavku Lalić zabija za osjetnije vodstvo gostiju (1:3), a gosti su uz to propustili još nekoliko prilika kojima bi stekli teško dohvatljivu prednost. Domaćin je ovako golovima Zovka i Marinića vratio utakmicu u egal. Novu prednost gostima u 32.minuti donosi Mataja, no već u slijedećoj minuti Križanović zabija za novo izjednačenje, 4:4! Na koncu su Vinkovčani ipak ostvarili minimalnu prednost uoči uzvrata u Labinu, zahvaljujući golu Zovka u 39.minuti za konačnih 5:4!

Vrsta utakmice: Dodatne kvalifikacije za 1.HMNL
Datum: 18.06.2017.
Dvorana: SD Lapovci, Vinkovci
Gledatelja: 300

VINKOVCI – ALBONA POTPIĆAN ’98  5:4 (1:2)

Prvi sudac: Mario Vecko
Drugi sudac: Dalibor Buljić
Treći sudac: Dalibor Marinković
Delegat: Smiljko Vranić

VINKOVCI: Josip Bertić, Stipe Jančić, Josip Antunović, Mladen Križanović, Borna Marinić, Josip Haluška, Danijel Jaman, Marin Ležaić, Luka Zovko, Dominik Jelinić

ALBONA POTPIĆAN: Nikola Zahtila, Alen Lalić, David Mataja, Sanel Bojkić, Patrik Drndić, Vigan Hoxha, Dino Crljenica, Keven Drndić

STRIJELCI: 1:0 Jančić (10′), 1:1 Lalić (10′), 1:2 K.Drndić (11′), 1:3 Lalić (24′), 2:3 Zovko (26′), 3:3 Marinić (28′), 3:4 Mataja (32′), 4:4 Križanović (33′), 5:4 Zovko (39′)

Square savladao Brod 035 i prekinuo negativan niz!

U prvom susretu 7.kola 1.HMNL Square je na svo m parketu savladao momčad Brod 035 …

Splitsko-dalmatinska županijska liga | Solin i Trogir na vrhu!

Krajem listopada započela je Splitsko-dalmatinska županijska liga. Ove sezone u natjecanje je ušlo 12 momčadi, …