Početna | - Naslovna | Bačvice minimalnim porazom od Omble do 2.HMNL-jug!

Bačvice minimalnim porazom od Omble do 2.HMNL-jug!

Splitska momčad Bačvice novi je član 2.HMNL-jug! U uzvratnom susretu kvalifikacija za popunu 2.HMNL-jug Splićani su u Mokošici minimalno poraženi od Omble, te su zahvaljujući pobjedi 5:2 u prvom susretu odigranom prošli tjedan u Splitu izborili plasman u drugoligaško društvo. Zahvaljujući trijumfu Olmissuma u drugoligaškoj “Ligi za prvaka”, plasman u 2.HMNL-jug izborila je i Ombla, no ostaje za vidjeti da li će se Dubrovčani odlučiti na prelzak u viši rang natjecanja.
U uzbudljivom susretu Ombla je vrlo brzo anulirala prednost Bačvica iz prvog susreta. Gosti su u Mokošicu došli u znatno oslabljenom sastavu, s tek jednim igračem na klupi za pričuve, što Ombla koristi i u 13.minuti ima rezultat koji ih vodi u drugoligaško društvo. Uoči odlaska na odmor Družijanić postiže izuzetno bitan zgoditak za goste iz akumulacije, a rezultat se nije mijenjao sve do poslijednje minute, kada Družijanić svojim drugim zgoditkom stavlja pečat na plasman Bačvica u 2.HMNL-jug. Na koncu zaslužena pobjeda domaćina, no gosti zasigurno nemaju za čime žaliti, jer sladak je poraz koji donosi ostvarenje klupskih ciljeva.

OMBLA – BAČVICE  3:2 (3:1)
STRIJELCI: 1:0 Drašković (5′), 2:0 Vlahušić (8′), 3:0 Vlahušić (13′), 3:1 Družijanić (18′), 3:2 Družijanić (40′)

Hrvatska oslabljena u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo!

Hrvatska futsal-reprezentacija okupila se u Otočcu, uoči kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, gdje će u Dubrovniku …