Početna | - Naslovna | Hajduk slavio u Pločama, Jezera bolja u murterskom derbiju!

Hajduk slavio u Pločama, Jezera bolja u murterskom derbiju!

Odigrani su prvi susreti 7.kola 2.HMNL-jug. Još jučer odigran je prvi susret na Murteru gdje su lokalni derbi odigrali Jezera i Murter. Jezera su kao gosti slavili rezultatom 1:4 ostvarivši tako četvrtu ovosezonsku pobjedu.
Danas je odigran još jedan susret. U Pločama je gostovao splitski Hajduk koji je porazi domaći Porto Tolero rezultatom 2:3!
Ostali susreti na rasporedu su sutra, od čega čak tri na splitskim Gripama. Izdvajamo derbi u kojem Universitas dočekuje vodeći Olmissum. Riječ je o dvoboju dvije vodeće momčadi lige, ujedno i jedine neporažene. Olmissum ima maksimalan bodovni učinak, dok je Universitas u 1.kolu remizirao na gostovanju kod Murtera, nakon čega je upisao 5 pobjeda u nizu. Očekuje se vrlo dobra utakmica koju bi uz besplatan ulaz mogao pohoditi i velik broj splitskih poklonika futsala.

7.KOLO

MURTER – JEZERA  1:4 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 S.Klarin (4′), 1:1 Škibola (6′), 1:2 L.Klarin (29′), 1:3 K.Klarin (29′), 1:4 Perica (37′)

U murterskom derbiju Jezera su upisala četvrtu ovosezonsku pobjedu, dok je Murter upisao treći poraz. Poveli su gosti golom Stjepana Klarina već u 4.minuti, no samo 2 minute kasnije Škibola vraća stvari na početak. Susret je odlučen u 29.minuti kada gosti golovima Lea i Karla Klarina dolaze do prednosti 1:3! Pobjedu je u 37.minuti potvrdio Perica golom za konačnih 1:4!

PORTO TOLERO – HAJDUK  2:3 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Kušurin (3′), 1:1 Duvnjak (25′), 1:2 Tešija (31′), 1:3 Radan (37′), 2:3 Krilić (40′)

Hajduk je u Pločama ostvario veliku pobjedu. Pločani su poveli već u 3.minuti golom Kušurina, a rezultat se nije mijenjao sve do 25.minute kada Duvnjak zabija za 1:1. Nakon isključenja Barbira Tešija u 3.minuti donosi prednost gostima, a iskusni Radan u 37.minuti otklanja sve dvojbe oko konačnog ishoda. Domaći su do kraja tek ublažili poraz golom Krilića u poslijednjoj minuti za konačnih 2:3!

TABLICA

Odigrana 3 kola juniorskog i kadetskog natjecanja na sjeveru

Natjecanje mladeži regije “Sjever” započelo je 25.studenog kao što smo pisali na našim stranicama. U …