Početna | - Naslovna | Regija Zapad | Kup | Finale|Rab – Gorovo 7:6

Regija Zapad | Kup | Finale|Rab – Gorovo 7:6

Malonogometni klub Rab pobjednik je kupa regije Zapad. Finalna utakmica između Raba i Gorova odigrana je u subotu u Otočcu, a prije utakmice članovi malonogometnog kluba Rab, pedesetpet pripadnika dragovoljaca Domovinskog rata i pripadnika policije ispred Spomenika braniteljima polaganjem vijenca, paljenjem svijeća i minutom šutnje odali su počast svim stradalima u Domovinskom ratu. Rab je bolje ušao u utakmicu te je poveo golom Bega u desetoj minuti utakmice. Gosti dvije minute poslije preko Bagića poravnavaju na 1:1. Do poluvremena su obje ekipe zabile po pogodak te su u drugo poluvrijeme ušle poravnate. U tridesetsedmoj minuti Gorovo iz deseterca preko trostrukog strijelca Šnelera poravnava (5:5) da bi u istoj minuti Rab iz šesterca zabio za vodstvo 6:5. Za konačnih 7:6 zabija Trenčev te odvodi Rab na teškog protivnika u osmini finala, a to je Split Tommy.

Delegat:  Vladimir Romić

RAB: Dorijan Skoblar, Danijel Lušić, Nikola Poldan, Branko Trenčev, Filip Subašić,  Bruno Ivić, Toni Buza Vidas, Ivan Beg, Nenad Buza Vidas

GOROVO: Ivan Ćus,  Nikola Durbić, Andrea Štemberger, Nikola Kirigin, Karlo Šneler, Ivan Tomić, Ivan Bagić, Josip Kovčalija, Frane Peruč, Davor Kovčalija

STRIJELCI: 1:0 Beg (10′), 1:1 Bagić (12′), 1:2 Tomić (15′), 2:2 T. Buza Vidas (17′), 2:3 Šneler (26′), 3:3 N. Buza Vidas (30′), 4:3 Lušić (35′), 4:4 Šneler (35′), 5:4 Subašić (36′), 5:5 Šneler (37′), 6:5 Trenčev (37′), 6:6 Bagić (38′), 7:6 Trenčev (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Rab 12 (5+7); Gorovo 11 (5+6)

Trenčev (11′), Lušić (18′), N. Buza Vidas (26′) – RAB
Štemberger (11′), D. Kovčalija (16′), Durbić (35′) – GOROVO

CRVENI KARTON:
Kirigin (23′) – GOROVO

O nama Igor Dundara

VIDEO | Square – Alumnus 4:2 (2:1)

U susretu 3.kola 1.HMNL dubrovački Square je na svom parketu slavio protiv zagrebačkog Alumnusa rezultatom …

Šibenik 1983 bolji od Mejaša, Kijevu protiv Heroja prvi bodovi!

Odigrane su poslijednje dvije utakmice 3.kola 2.HMNL-jug! Šibenik 1983 je u premijernom drugoligaškom nastupu pred …