Početna | - Naslovna | Šibenik 1983 uvjerljivom pobjedom proslavio plasman u 2.HMNL-jug!

Šibenik 1983 uvjerljivom pobjedom proslavio plasman u 2.HMNL-jug!

U uzvratnom susretu kvalifikacija za popunu 2.HMNL-jug Šibenik 1983 je uvjerljivom pobjedom protiv Konobe Tomić proslavio plasman u drugoligaško društvo, no kao što smo već pisali na našim stranicama i Konoba Tomić je već ranije osigurala drugoligaški status jer je splitski Universitas kao drugoligaški prvak osigurao plasman u elitni razred hrvatskog futsala.
Nakon što je prije tjedan dana šibenska momčad slavila u prvom susretu odigranom u Solinu (2:3), “narančasti” su na šibenskom Baldekinu ostvarili uvjerljivu pobjedu rezultatom 12:6 i tako u velikom stilu izborili plasman u drugoligaško društvo. Bračani su u prvom poluvremenu triput vodili, da bi domaći u završnih 5 minuta stekli osjetniju prednost (6:3), te su u nastavku osigurali uvjerljivu pobjedu. Vrijedi istaknuti Josipa Zekonjića koji je u pobjedu Šibenčana ugradio čak 5 zgoditaka.

ŠIBENIK 1983 – KONOBA TOMIĆ  12:6 (6:3)
STRIJELCI: 0:1 T.Matulić (2′), 1:1 Batinica (2′), 1:2 Kusanović (7′), 2:2 Menđušić (11′), 2:3 Jakšić (12′), 3:3 Zekonjić (16′), 4:3 Zekonjić (16′), 5:3 Zekonjić(19′), 6:3 ag-J.Matulić (20′), 6:4 T.Matulić (25′), 7:4 Zekonjić (26′), 8:4 Zekonjić (26′), 8:5 J.Matulić (27′), 9:5 Batinica (28′), 10:5 Žumberac (31′), 11:5 Prolić (36′), 11:6 Marinović (37′), 12:6 Menđušić (37′)

Robert Grbić prvo pojačanje Futsal Dinama za novu sezonu!

Futsal Dinamo je danas predstavio prvo pojačanje za predstojeću sezonu. Riječ je o Robertu Grbiću, …

Pulinho – novo brazilsko pojačanje za Novo Vrijeme Apfel!

Novo Vrijeme Apfel jučer je predstavilo novo pojačanje za predstojeću sezonu. Riječ je o 20-godišnjem …