Početna
Vijesti
Forum
Blog
Domaći futsal
Međunarodni futsal
Amaterska natjecanja
Multimedija
Ostalo
O nama


• Rafael Ferreira Da Silva napušta Europu i vraća se igrati u svoju domovinu Brazil. Prvu sezonu povratka će igrati u Malwee Futsal. • Za ulazak u 2.HMNL Sjever natjecat će se 6 klubova koji su poslali valjane prijave. •Novo pojačanje MNK Kijevo trebao bi biti Dragan Radman, povremeni hrvatski reprezentativac i prošlogodišnji član drugoligaša MNK Zvonik •Sada već bivši član Mejaša, Tonči Bokan prešao je u gradskog rivala, Inero. •Kao što se i pretpostavljalo, Tihomir Novak je dogovorio sve s MNK Nacional i u sljedećoj sezoni će nastupati za ovaj zagrebački klub. To je četvrto pojačanje Nacionala ovog ljeta (Grdović, Švigir, Suton). •Hrvatski malonogometni reprezentativac, Jakov Grcić od sljedeće sezone će biti član MNK Renault Auto Krešo •Nevjerovatno zvuci vijest da je Alen Delpont dogovorio sve s MNK Kijevo Jako Sport i da će biti njihov novi trener. Radi li se o "ćakuli" saznat ćemo u narednih nekoliko dana. • Robert Grdović je novi član prvoligaša Nacional Zagreb - javlja službena stranica kluba. • Lukaš Rešetar je potpisao trogodišnji ugovor za češkog prvaka Era Pack

CROfutsal Vijesti

Svi članci Rubrike Pretraživanje RSS

12. prosinac 2007

Osvrt na okupljanje u Krapini

U ovom članku ćemo vam pokušati dati što više informacija koje nisu direktno vezane uz utakmice koje su odigrane nego o svemu onome što se dešavalo oko terena.....

Prvo što su svi ljubitelji malog nogometa mogli primjetiti je da na listi pozvanih nema igrača koji su aktivno sudjelovali u "Aferi Brazil". Tako nije bilo dva najiskusnija igrača. Roberta Grdovića i Domagoja Purgara. Kako doznajemo Grdović je ozljeđen pa nije igra kako za klub tako i na Kutiji. No sporno je to što, koliko mi znamo, nije još donešena odluka o suspenziji ovih igrača, a oni ipak nisu pozvani.. Slučajno ili ne na okupljanju se pojavio Korab Morina kojeg mnogi su željeli vidjeti u reprezentaciji ali to da se on nije slagao sa kapetanom Grdovićem malo je tkome bila tajna. Konačno smo dočekali da se u reprezentaciju pozvao i mladi vratar Potpićana Robert Funčić koji je na žalost u gripoznom stanju ostao u Istri. Ovaj vratar je dugo prozivan kao veliki talenat koji je definitivno zaslužio priliku da se dokaže izborniku i na njega treba računati. Sa vratarima je bilo dosta problema jer se na treningu u utorak u jutro ozljedio vratar U-21 reprezentacije i vratar Vrgorca Mario Herceg. Kako doznajemo Mario je samo malo istegao tetive na nozi i nakon tjedan dva će biti ponovno u mogućnosti igrati. Za A selekciju je zato nastupio mladi vratar Renault Auto Kreše Ernest Malarić koji je u provoj utakmici imao i debi jer je branio za reprezentaciju zadnjih  5 minuta što publika nije propustila nagraditi burnim pljeskom. On je odmah postao i miljenik "malih vatrenih". Ovaj dečko je također vratar koji ima veliki potencijal ako se s njim bude radilo na pravi način.
Od svega nas je najviše šokirala činjenica da mladi Novak nije dobio dopuštenje kluba da nastupi za reprezentaciju i to kako smo neslužbeno doznali radi angažmana za klub na ovogodišnjoj Kutiji. Ako je razlog zaista Kutija i njeno stavljanje ispred nastupa za izabranu vrstu onda je ova odluku uprave našeg prvaka više nego skandalozna.
Na turniru treba naglasiti U-21 reprezentativci su oduševili i u njima leži silan potencijal, a oduševili su i mlađi igrači u A selekciji među kojima se za dva koplja izdvaja Mijatović koji ima veliku priliku da se promovira u najboljeg pivota u Hrvatskoj. Njegovo odlično građenje lopte i snalaženje pred golom protivnika je malo kome promaklo.
Predsjednik Komisije za mali nogomet, gospodin Boris Dureln je u utorak primio nagradu za najboljeg vozača ove godine u automobilizmu na čemu mu čestitamo.
Iza svega ovoga ipak na kraju treba posebno istaknuti stajao je veliki futsal entuzijast i predsjednik MNK Renault Auto Kreše gospodin Puljek koji je još jednom u potpunosti o svom trošku organizirao ovo okupljanje, a gradu Krapini ne ide na čast što mu u tome nisu ni na koji način pomogli.
Publika je bila brojna i divna. Bodrili su naše na pravi način a prilikom intoniranja albanske himne nije se čula ni muha. Stvarno za publiku dva palca gore.


Za CROfutsal: Ivica

Komentari
By duksić @ 18. siječanj 2008 18:05
mićo martić stavlja svoj ego ispred reprezentacije poljuljan je njegov ugled jeli taj čovjek ikada rekao javnosti u kakvim uvijetima radi ta ista reprezentacija zbog njegovog ugleda još jedna sramota za miću

Morate se prijaviti kako biste mogli komentirati članke. Možete se prijaviti ovdje