Početna | - Naslovna | Sparta Prag pobjednik malonogometnog turnira Ribnjak Kup!

Sparta Prag pobjednik malonogometnog turnira Ribnjak Kup!

Sparta iz Praga pobjednik je malonogometnog turnira Ribnjak Kup! Ambiciozna češka momčad za koju od ove sezone nastupaju Tihomir Novak i Kristijan Grbeša u finalnom je susretu na poluvremenu gubila 0:2 od BiH-prvaka Mostar SG Staklorad, no velikim preokretom u nastavku češka momčad dolazi do pobjede. Treće mjesto osvojila je zagrebačka Uspinjača-Gimka koja je nakon boljeg izvođenja penala slavila protiv domaćina Olmissuma.

Fotografija Ribnjak kup.

UTAKMICA ZA 3.MJESTO

OLMISSUM – USPINJAČA GIMKA  3:3 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 Čirjak (4′), 0:2 Toth (13′), 0:3 Banek (18′), 1:3 Perišić (23′), 2:3 Pavičić (25′), 3:3 Kustura (35′)
PENALI: Toth – 3:4, A.Juretić – 4:4, Banek – 4:5, Kustura – brani Pavlić, Koturović – 4:6!

FINALE

MOSTAR SG STAKLORAD – SPARTA PRAG  3:5 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Daniel (19′), 2:0 Kahvedžić (20′), 2:1 Hrdina (28′), 2:2 Grbeša (31′), 2:3 Novak (32′), 3:3 Gosto (34′), 3:4 Cupak (36′), 3:5 Seidler (37′)