Sparta Prag pobjednik malonogometnog turnira Ribnjak Kup!

Sparta iz Praga pobjednik je malonogometnog turnira Ribnjak Kup! Ambiciozna češka momčad za koju od ove sezone nastupaju Tihomir Novak i Kristijan Grbeša u finalnom je susretu na poluvremenu gubila 0:2 od BiH-prvaka Mostar SG Staklorad, no velikim preokretom u nastavku češka momčad dolazi do pobjede. Treće mjesto osvojila je zagrebačka Uspinjača-Gimka koja je nakon boljeg izvođenja penala slavila protiv domaćina Olmissuma.

Fotografija Ribnjak kup.

UTAKMICA ZA 3.MJESTO

OLMISSUM – USPINJAČA GIMKA  3:3 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 Čirjak (4′), 0:2 Toth (13′), 0:3 Banek (18′), 1:3 Perišić (23′), 2:3 Pavičić (25′), 3:3 Kustura (35′)
PENALI: Toth – 3:4, A.Juretić – 4:4, Banek – 4:5, Kustura – brani Pavlić, Koturović – 4:6!

FINALE

MOSTAR SG STAKLORAD – SPARTA PRAG  3:5 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Daniel (19′), 2:0 Kahvedžić (20′), 2:1 Hrdina (28′), 2:2 Grbeša (31′), 2:3 Novak (32′), 3:3 Gosto (34′), 3:4 Cupak (36′), 3:5 Seidler (37′)

Matija Rajh: “U Makarsku idemo po prolaz u polufinale!”

Alumnus je velikom pobjedom protiv Olmissuma zaključio ligaški dio sezone. Momčad kojoj su mnogi predviđala …

Valerije Jurić: “Porazi kao protiv Splita i Alumnusa nam se ne smiju događati”

Omiški Olmissum je porazom u poslijednjem kolu ligaškog dijela natjecanja ostao bez 1.mjesta, no i …